SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynamy redukcję/korektor83

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
od przyszlego tygodnia zacznę dodawać węgli i tłuszczu a zmniejszę ilość białka z 300g na 250 a docelowo od lipca chcę wejść na 2,2g/kg białka bo sezon urlopowy i jak wiadomo dieta będzie trzymana w mniejszym stopniu(chyba)

to że mnie wspieracie to wiem,a szczególnie Ty maupko

Zmieniony przez - korektor83 w dniu 2009-06-08 17:11:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
...bo ze mnie to takie dobre i uczynne dziewczę



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
maupko to ja wiem
wczoraj wieczorem trochę poszalałem ze słodyczami o ogólnie i znów spałem świetnie,dzisiaj już normalna dieta i trening barki,nogi ale dzisiaj bez aerobów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
Trening zrobiony praktycznie identyczny jak ten w sobotę,myślałem że barki,nogi się nie zregenerowały po sobocie ale wszystko w porządku i nawet mogłem zwiększać obciążenia ale postanowiłem że do końca miesiąca zostanę na tych samych ciężarach no chyba że będzie szło dużo lżej niż przewidywałem,a i jeszcze dorzuciłem parę seryjek na brzuch i przedramię i trening z lekkim rozciąganiem trwał 85min.
No dziś już dieta trzymana bo nawet mnie nie ciągnie do głupot
Jutro aeroby z rana i węgle tylko w śniadaniu a reszta białko+tłuszcze.

Faktem jest że muszę spożywać większe ilości węglowodanów bo zauważyłem że brak mi energii na trening i ogólnie złe mam samopoczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
Właśnie spożywam śniadanie po aerobach i zaraz idę do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
Wczoraj były aeroby z rana i później mata przez 1,5h intensywnie
dieta była utrzymana oczywiście do godzin wieczornych bo gdy przyjechałem do rodziców wiadomo co się stało,ale dzisiaj już normalny harmonogram,teraz zjadałem śniadanie a o 11 zrobię trening i zaraz po nim 50min aerobów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
już jestem po treningu klatki,triceps,łydka(tylko 3serie) i aerobach całość trwała ponad 2h
Niedługo zjem obiad ale domowy,dorzucę trochę piersi aby zwiększyć ilość białka i później poświęcę czas na naukę bo mam spore zaległości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
Dzisiaj aeroby na czczo i później trening(plecy,biceps,przedramię,brzuch)z sauną i teraz nauka do późnego wieczora
dieta trzymana jak na razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
wczoraj były aeroby,dzisiaj również ale i zrobiłem trening barki,nogi gdzie o dziwo odnotowałem wzrost siły ale to może dlatego że przespałem całą noc(prawie 10h)co w moim przypadku jest dużym wyczynem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
ładnie, oby więcej tak treściwej regeneracji

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyrobienie kondycji prawie od 0, poprawa wygladu

Następny temat

blog/ jrdk/ lot na całe życie

WHEY premium