SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Welcome w MMA Spamie, tu każdy kto nie trenuje dostanie od Neith lanie %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188486

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
dokladnie,ale najlepsze jest to,ze coraz wiecej ludzi ma problem z komunikacja miedzyludzka w realu przez te skejpy gg fejsubki,boja sie ,czuja sie niepewnie,stres ich zzera jak maja gdzies wyjsc podejsc do kogos zagadac wtf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
No teraz dzieciaki nie wychodza na dwor, kiedys to sie wychodzilo z rana, wracalo na obiad i znowu do kolacji na dworze. Jak tylko było pare osob to sie kopało piłkę, a teraz? Wiecej tych starszych, wlasnie z tamtych czasow grywa jak dzieci teraz (troche coś namotałem, ale kij z tym) :P

Zmieniony przez - Tap w dniu 2012-07-22 23:08:22

"A ja w to wszystko wbijam, dopóki słońce świeci
idę przez świat szeroki w sercu mi muza leci. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
film dobry,dlugi troche ale spoko,muzyka jest zaj**ista,banea gra tom hardy:)Koncowka filmu jest swietna,moge Wam opowiedziec:D

Zmieniony przez - maxwell rd w dniu 2012-07-22 23:38:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Dremor
Haha, żebyś wiedział. Szczególnie jeden kawałek mamy taki rzeźnicki że padam po nim, ale generalnie na próbie zawsze popijam bcaa





Po tym kawałku nikt nie żyje- dlatego gramy go rzadko


Dobry na tej perkusji jestes...zdrowa nuta,przy takiej sesyjce, rushfit to piSdaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
" lecenie na łeb na szyje ze SQL na odcinek Dragon Ball Z albo rano przed szkołą Pokemony" za moich czasów to sie do domu na to latało:

albo na to:Mysterious Cities Of Gold :

a nie jakies tam Dragon Balle to były czasy ech jeszcze na Polonii1 a co do gier:http://www.kaboom.pl/gry-online/tagi/gry-pegazus/ to były gry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
Jak komuś się nudzi to niech obczai:

ot taka ciekawostka, duża szansa, że ktoś już się na panią Grażyne w internecie natknął (może nawet tutaj ktoś wklejał, nie wiem bo spamu na bieżąco nie jestem w stanie ogarniać :) ) to jest wyjaśnienie całej sprawy, ja o tym wszystkim dowiedziałem się dopiero teraz, ale widzę, że ostro w internecie tam cisnęli po niej, projekt moim zdaniem bardzo dobrze zorganizowany i wykonany

Zmieniony przez - Tap w dniu 2012-07-23 01:21:26

"A ja w to wszystko wbijam, dopóki słońce świeci
idę przez świat szeroki w sercu mi muza leci. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
maxwell, bywają ostre utwory i bardzo męczące. Ale to jest metal, więc nie ma zmiłuj się, tylko gramy dla szatana

Czasami se walne zamiast aerobów godzinne nawalanie na perce, pot się leje strumieniami. No i z ciekawostek to powiem, że gra na perkusji po czymś co ma geranium to poezja. Np taki Nox Pump, albo Meso przed próbą to niezła rzecz, choć nie do końca zdrowe i ekonomiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@ bane158 sądziłem, że to jest twoja bajka ...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SF Live Rockhold vs Jardine

Następny temat

Ostatnia walka Cormiera w SF

WHEY premium