SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Welcome w MMA Spamie, tu każdy kto nie trenuje dostanie od Neith lanie %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188133

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Kupilem dzisiaj kolejna koszulke Tapouta,rozmiar M,klata-53cm(pod pachami),dlugosc-72cm,dlugosc rekawa pod pacha-15cm.Zmierzylem kilka innych eMek i wszystkie sa takie same.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zaraz Conan będzie leciał na polsacie. Kto jeszcze nie widział, jakimś cudem, niech obejrzy bo warto. Ja obejrzę po raz kolejny, bo ścieżka dźwiękowa to ARCYDZIEŁO, tak jak z wielu innych filmów, do których Basil Poledouris komponował muzykę.


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Tydzień temu byłem na mieście to zadyma 10vs10. Teraz kumpel się wywrócił i stracił przytomność, głowa rozwalona i najprawdopodobniej ma wstrząs mózgu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Od tej ustawki cos mu sie stalo i teraz sie wywrocil ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Ta zadyma to była spontaniczna i nie brał w niej udziału. Wczoraj po prostu kumpel był już wypity, zaczął się wygłupiać z drugim i się przewrócili i akurat niefartownie upadł na głowę. Teraz przez 3 dni będzie mógł się cieszyć urokami szpitalnego jedzenia, bo badania robią dopiero w poniedziałek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Te spontaniczne ... raz podjezdzam taxi pod klub,ledwo wyszedlem i juz dym,no ale co poradzic,reality hit u hard Bro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
.

Zmieniony przez - KyokushinGaryu w dniu 2012-07-21 22:22:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060


Ladnie przyj**al The Rock

Zmieniony przez - daniosfd w dniu 2012-07-21 22:48:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Do ch**a wafla osa mnie ukąsiła prosto pod kostką wczoraj
Teraz jakbym nie miał kostki z jednej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Puar
Zaraz Conan będzie leciał na polsacie. Kto jeszcze nie widział, jakimś cudem, niech obejrzy bo warto. Ja obejrzę po raz kolejny, bo ścieżka dźwiękowa to ARCYDZIEŁO, tak jak z wielu innych filmów, do których Basil Poledouris komponował muzykę.



Zgadzam się z Puarem. Uwielbiam film, a OST uważam za prawdziwą perłę wśród ścieżek dźwiękowych. Muzyka Poledourisa tworzy taki klimat, że aż mam gęsią skórkę na samą myśl, poezja po prostu.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SF Live Rockhold vs Jardine

Następny temat

Ostatnia walka Cormiera w SF

WHEY premium