SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Welcome w MMA Spamie, tu każdy kto nie trenuje dostanie od Neith lanie %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188071

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Strecho,
Donatan wydaje niebawem płytę z połączeniem słowiańskich rytmów z hh. Ten kawałek średni akurat, może dlatego, że nie lubie Borixona i Kajmana.
Pozostałe dwa lepsze,






ok w tym drugim by mogl soboty nie być:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
lord raV
Kupiłem sobie dzisiaj 5 koszulek, rozmiary od M do XL, ale wszystkie są identycznej wielkości - wtf?!


Możesz zatem powiedzieć, że masz albo spadki albo masa dobrze idzie. Zależy w jakiej kolejności kupowałeś dane rozmiary

Zmieniony przez - enediktal w dniu 2012-07-17 18:23:38

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
w sumie dwa skrajne kupiłem jednocześnie, w jednym sklepie więc jak to rozumieć pod kątem masy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
Tak, że w dzisiejszych czasach koszulki robią dla chuderlaków którzy bardziej przypominają więźnia Auschwitz Birkenau niż zdrowego dorosłego mężczyznę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
dziwne,bo wszystkie koszulki tapouta mam M,a waze 90kilo i do komory mi daleko:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
ja mam wrażenie, że nie do końca z tymi chuderlakami. jakiem łaził i przymierzał dzisiaj, to z reguły góra była ok, natomiast miejsca na bebzon tyle, że mógłbym w tej koszulce położyć się na jeziorze i żagiel postawić z nadmiaru materiału
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
maxwell rd
dziwne,bo wszystkie koszulki tapouta mam M,a waze 90kilo i do komory mi daleko:D

wtf? Ja ważę 66kg przy 1,78m i z Tapouta też M-ki noszę. A zaznaczę iż wystającego brzucha nie posiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
maxwell chce być jak GSP ten to takie obcisłe nosi, że mu wszystko widać łącznie z tym wystającym kałdunem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Belfort chce walki z Weidmanem.
Ja mam jedną Tapouta XL i przy 90kg przy wzroście 185 w miarę leży, ale troszq zalany jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SF Live Rockhold vs Jardine

Następny temat

Ostatnia walka Cormiera w SF

WHEY premium