SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Welcome w MMA Spamie, tu każdy kto nie trenuje dostanie od Neith lanie %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188897

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jest coś gorszego niż to cośmy wymienili, jakiś Gwoli i Tysio czy cuś. Te gejcury w jakiś różnych miejscach Polski nie wiem nie oglądałem ale reklama była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
to jest takie głupie, że aż zaj**iste ja zamiast uczyć się do matury oglądałem to do 3 rano

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-07-19 22:53:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dremor
Puar nikt nie udowodnił też, że to choroba. Geje są i tak samo są przypadki wśród zwierząt. To naturalnie występujące zaburzenia. Ewolucyjny błąd, pomyłka natury.


Hmm. Są teorie jakoby przyczyną był nieprawidłowo rozwiązany kompleks Edypa czy poczucie bycia gorszym od innych osób tej samej płci, szukania w niej tego czego się u siebie nie ma, dopełnienia itd. Wbrew mainstreamowym opiniom, są świadectwa ludzi którzy z "tego" wyszli.
Ale niech sobie każdy robi co tam chce.
A słyszeliście o Amber Heard? Ta co grała w Po prostu walcz 1. Z tego co wiem najpierw gadała że lubi i chłopaków i dziewczyny, potem że tylko dziewczyny, a ostatnio chyba Johnny Depp ją wyrwał Brzydka to ona na pewno nie jest.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Oglądałem raz dokument na TVP 2 z siorą, zaraz wam zarzucę tytuł.. Za głowy się złapiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
ło kurde na YT TAKie filmy zapuszczaja?





jeden z moich ulubonych filmow

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2012-07-19 22:56:14

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
przy okazji Cormier prędzej zawalczy z JJ niż z Cainem, jeśli ten oczywiście zdobędzie pas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
akurat szukałem tego filmu wczoraj, bo jest epicki i chciałem 2 raz oglądnąć i nie znalazłem i musiałem ściągać a tu masz

B-REAL oczywiście, że Cain zdobędzie pas

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-07-19 22:57:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Tylko coś nie mogę sobie przypomnieć, o 2 babkach. Które za młodu zapragnęły być facetami, z tego, jedna została przy swoich narządach, a druga fujarke sobie dodała i zakochali się w sobie jako dwaj faceci, i mieli 3 dzieci czy jakoś tak, najlepszy mix jaki żem widział tylko muszę wpaść na tytuł BLE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
to jest epicki horror oglądałem go jako gdzies 8 latek pamietam jaka traume przechodzilem





obejrzyjcie sobie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Skończcie już bo jem

A na yt sporo jest ciekawych filmów, trzeba tylko dobrze poszukać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SF Live Rockhold vs Jardine

Następny temat

Ostatnia walka Cormiera w SF

WHEY premium