SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Welcome w MMA Spamie, tu każdy kto nie trenuje dostanie od Neith lanie %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188473

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
no przydało by się ostatnio na ten syf w czarnogórze, przyjechali sobie kibice śląska i dziewczynę na wózku inwalidzkim prawie pobili Ci z czarnogóry a za co ??? za to, że Polacy nie poprali czegoś tam związanego z ich podziałem terytorialnym no paranoja !

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Do kiboli osobiscie nic nie mam,dosc duze grono,sa w nim normalni jak i poj**ani,ale jesli chodzi o utrzymanie porzadku to tym juz powinno zajac sie wojsko,tak jak w Rosji to zrobili,wpadly bordowe berety i po sprawie,pare takich akcji polamane konczyny i byloby cicho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Steven0
Od noszenia broni jest policja a nie bezmózgi. Skąd byłaby wtedy pewność czy dajesz broń normalnemu człowiekowi dla samoobrony czy kretynowi bez wyobraźni. Gdyby broń była dozwolona jak np w Teksasie (jw przykład) to jak od razu bym wyp*****lał z tego kraju bojąc się o własne życie przecież jak się widzi co chodzi po ulicach w Polsce a wyobrazić sobie co gdyby to coś miało broń to k***A f***ING JOKE. Ja jestem za karami śmierci i za tym żeby w Polsce było jak na takim oto filmie:





jesteś za tym żeby policja bezkarnie mogła bić niewinnych ludzi ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Ja moglbym byc katem,pedofili,dzieciobojcow za friko,reszta za jakas tam sumke...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
pedofili w ramach promocji za free powiadasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
j/w pedofilii , dzieciobójców tych co zwierzątka gnębia bez mrugnięcia okiem

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
weźcie najpierw spróbujcie zabić kurczaka, a potem się bierzcie za pedofili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SF Live Rockhold vs Jardine

Następny temat

Ostatnia walka Cormiera w SF

WHEY premium