SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Welcome w MMA Spamie, tu każdy kto nie trenuje dostanie od Neith lanie %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188665

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
A na Ale Kino Cztery pokoje, przy nich Zodiak do 5-10-15.
Adamek odcina kupony, za złe mu tego mieć nie można, boks to nie cieciowanie na parkingu, swoje piętno odciska zwłaszcza na głowie, szkoda na starość nie trafiać łyżką do mordy .
Aha dziś spotkałem najcieplejszego z cieplaków na ulicy (pomijając Lorda) wygladał jak dziewczynka z japońskich kreskówek, przydało by się jakieś oczyszczenie społeczeństwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
nie stać mnie na taki ekstrawagancki kanau :(

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A widzisz Dremor,mi sie Prometeusz absolutnie nie podobal,jak Obcy to klasyk,tak to...nic mbie w tym filmie nie zaskoczylo.Poszedlem na wersje normalna(2d),bo te trojwymiary mi nie podchodza.Moja dziewczyna tez sie nudzila.Kazdy ma inny gust,ja osobiscie spodziewalem sie czegos lepszego.

Hehe, z dziewczyną na takie filmy, powodzenia Znając życie pewnie zaraziłeś się od niej nastawieniem i w takim stanie już oglądałeś film

Tu trzeba wczuć się w historie man:)

Nie wiem, może oczekiwaliście rozpierduchy. Ja tam lubię takie klimaty, dużo trzymania napięcia itp. Fajna rozkmina. Zresztą jestem pewien że gdyby ten film powstał wtedy kiedy Obcy to byłby takim samym klasykiem.

Zresztą to ten sam reżyser, jak dla mnie koleś nic nie stracił - on po prostu robi takie a nie inne kino sf.


Po tych wszystkich gniotach science-fiction jakie powstały na przestrzeni 10 ostatnich to jest naprawdę konkret. No, ale są gusta i guściki.
Zresztą Tobie podobał się Projekt X, więc gusta faktycznie mamy totalnie odmienne

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-07-20 23:27:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Obelx, dziś na Ale Kino nie było filmu Cztery Pokoje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
nietykalni fajny film ale nie zasluguje na top 3 na filmwebie

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Dremor
A widzisz Dremor,mi sie Prometeusz absolutnie nie podobal,jak Obcy to klasyk,tak to...nic mbie w tym filmie nie zaskoczylo.Poszedlem na wersje normalna(2d),bo te trojwymiary mi nie podchodza.Moja dziewczyna tez sie nudzila.Kazdy ma inny gust,ja osobiscie spodziewalem sie czegos lepszego.

Hehe, z dziewczyną na takie filmy, powodzenia Znając życie pewnie zaraziłeś się od niej nastawieniem i w takim stanie już oglądałeś film

Tu trzeba wczuć się w historie man:)

Nie wiem, może oczekiwaliście rozpierduchy. Ja tam lubię takie klimaty, dużo trzymania napięcia itp. Fajna rozkmina. Zresztą jestem pewien że gdyby ten film powstał wtedy kiedy Obcy to byłby takim samym klasykiem.

Zresztą to ten sam reżyser, jak dla mnie koleś nic nie stracił - on po prostu robi takie a nie inne kino sf.


Po tych wszystkich gniotach science-fiction jakie powstały na przestrzeni 10 ostatnich to jest naprawdę konkret. No, ale są gusta i guściki.
Zresztą Tobie podobał się Projekt X, więc gusta faktycznie mamy totalnie odmienne

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-07-20 23:27:39


Dremor
Moja dziewczyna spala na Incepcji,a dla mnie to klasa,Moneyball tez przespala,a mi sie podobal...
Projekt x mi sie podobal,bo...lubie sie odmozdzyc czasami,po Prometeuszu spodziewalem sie czegos nowego,a juz na poczatku wiedzialem jaki koniec bedzie i prosze Cie nie sugeruj mi,ze nie mam wlasnego zdania,patrzac przez pryzmat swojej laski.Zabieram ja do kina,na konwencje tatuazu i na gale walk,a ona mnie,gdzie jej sie chce jechac...mi sie nie musi wszystko podobac,co jej...
Prometeusz Ci sie podobal,a dla mnie jest przecietny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
No,a Cztery pokoje jest swietny:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
maxwell rd
No,a Cztery pokoje jest swietny:DOdmozdzacz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Batman Forever - gdyby to był film z gatunku komedia/parodia to powiedziałbym, że ujdzie ale że jest to film akcji... Szmira
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Tymon Sylvia zawalczy podobno z Cormierem na Jego pożegnalnej walce w SF

Będą jaja konkretne

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SF Live Rockhold vs Jardine

Następny temat

Ostatnia walka Cormiera w SF

WHEY premium