SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Welcome w MMA Spamie, tu każdy kto nie trenuje dostanie od Neith lanie %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188902

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Ja lubie kino klasy B i to raczej Czak tutaj podchodzi pod klase B,Clint ma kilka oscarow,za rezyserie chyba tez,wiec on rzadzi.A westerny zaj**ista sprawa,Rio Bravo,to jest klasyk:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
obczaj koszulke Danki:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
lansują te srake gdzie się da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
w ogóle Maurycy ma kratę jak nigdy czy mi się zdaje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Krata,to tez geny,ja mam jak on,kiedys przy wzroscie 185 wazylem 65 kilo i kraty nie mialem,dwa lata temy zjechalem do 10% fatu i tez nie bylo widac,a brzuch lecialem jak poj**any...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
ja mam dziwną rzecz z kratą. np. cisnąłem twardo raszfitem od listopada = krata taka se. na dole bez wyrazu, a od 2 tygodni niecałych nic nie robię i chleję jeno, to proszę bardzo krata się pojawiła w pełnym wymiarze, za to reszta całą wygląda tak jakoś z dupy bez krwi w mięchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
bywa:Dja nie pije juz od 2003 roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
zawsze jak pochlam z tydzień to mi wszystko się robi jakieś wątłe ale krata się pojawia dziwne k***a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
trzeba doktorat napisać na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
wszystko watle?:Dprzy laskach tego nie mow,w mlodym wieku i juz takie problemy:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SF Live Rockhold vs Jardine

Następny temat

Ostatnia walka Cormiera w SF

WHEY premium