SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Welcome w MMA Spamie, tu każdy kto nie trenuje dostanie od Neith lanie %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188696

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jo, ja to osoba o imieniu na K. Będziesz miał dowód jak będę już w UFC

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Kuba Ty to lubisz dyskutowac z ludzmi. Przeciez od poczatku wiadomo, ze ani Ty nie zmienisz jego zdania, ani on Twojego. Gdyby to byly Wasze przekonania to moze by sie cos dalo zmienic. Mysle jednak, ze to Wasze przeswiadczenia, a ich sie po prostu nie da zmienic. No chyba, ze wdawanie sie w takie dyskusje jest Twoja rozrywka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to nk jeszcze istnieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Może się nie da, ale można pokazać że w innych kulturach też nie było to uznawane za bardzo normalne.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
Czy tylko ja mam ochotę na to, żeby ściągnąć do KSW Sobotte który zniszczył by Saidova? Swoją drogą już jednego czeczena na koncie ma -> Kerim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Ja tam bym wolal zobaczyc Drwala vs Mamed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Spoko chlopaki,zapraszam na bokser.org,tam mozemy pogadac o boksie,dzisiaj poniedzialek,a moj mozg robi jeszcze na obrotach piatkowych.I zeby nie bylo,lubie Chisore i mu bede kibicowal,ale swego zdania dalej bede sie trzymal odnosnie jego umiejetnosci bokserskich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
No na bokser.org dobre dyskusje sie tocza. Czasem lubie sobie poczytac jak sobie ludzie cisnienie podnosza probujac narzucic swoje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
jade pociagiem,obczajcie typa...:D




Zmieniony przez - maxwell rd w dniu 2012-07-16 18:33:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
dokąd jedziesz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SF Live Rockhold vs Jardine

Następny temat

Ostatnia walka Cormiera w SF

WHEY premium