SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Welcome w MMA Spamie, tu każdy kto nie trenuje dostanie od Neith lanie %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188479

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ale nie, bo świat by ujrzał bebzon Strecha o którym i tak wszyscy wiedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Niedowiarki zasrane A jak zrobie to co? Co bed emial w zamian?

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Dremor
niech ktoś wstawi te 100 pompek. Z chęcią zobaczę

Podobnie na forum było z podciąganiem się na jednym ręku- wszyscy mówili, nikt nie wstawił filmiku.

Ze ściskaczami podobnie- oprócz mnie i jednej osoby filmiku nikt nie wstawił- mam na mysli te cięzkie sciskacze.

Rakhu- co do dipsów to chyba zrobiłbym podobną ilość, choć dawno maksa nie robiłem . Tzn robiłem ale np z 50 kg. Imo to ćwiczenie zjada wyciskanie na klate;)


Mam sciskacz Ivanko,taki ze sprezynami duzy,zaj**isty,a go wcale nie uzywam...:/Jak go znajde w chacie to Ci wrzuce fotke:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
maxwell rd
Lordzie,jak bryka?daje rade?

Na razie przejechałem się jeno testowym, trochę inna specyfikacja, mniejsze lacze, słabszy silnik, inna buda itd. Zrobiłem z 15 km, z czego 10 się za kimś wlokłem 50 km/h więc ciężko coś na tej podstawie oceniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Ale bedziesz ja bral,czy sie zastanawiasz jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Strecho
50 pełnych pompek na poręczach to na serio dla was taki niesamowity wynik ? Dobra specjalnie dla Dremora sporobuje to nakręcic kiedys


Sam chcialbym to zobaczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Obczaiłem jeszcze konkurencję i na razie wychodzi na to, że biorę bentleja. Jeszcze mi megana chodzi po głowie, ale z przodu wygląda jak upośledzona Także pewno stanie na oplu - tu przynajmniej wiem czego się spodziewać Ten co mam teraz ma 12 lat i tylko raz się spektakularnie raczył zj**ać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Od następnego piątku o godzinie 21:15 stacja Orange Sport rozpocznie serię programów, zatytułowaną PRIDE, w której przypominane będą najlepsze pojedynki z gal tej legendarnej japońskiej organizacji. Standardowo walki zostaną opatrzone polskim komentarzem w wykonaniu duetu Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski. W pierwszym odcinku będzie można obejrzeć następujące starcia: Wanderlei Silva vs. Quinton Jackson, Chuck Liddell vs. Alistair Overeem, Takanori Gomi vs. Charles Bennett, Anderson Silva vs. Carlos Newton i Mauricio Rua vs. Kevin Randleman.

W piątki Orange Sport pokazuje też serię Z Archiwum UFC. Dzisiaj o 23:00 będzie można zobaczyć UFC 119: Mir vs CroCop, a za tydzień UFC 120: Bisping vs. Akiyama.


Dobre wieści z tym Pride!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Czemu akurat Rua vs Randleman?

Patrzenie, jak Kevin rujnuje do końca swoje zdrowie zamiast klepać, a potem wpada na suplementach.... Ale reszta to klasyki, więc super.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Będzie fajnie przy piwku przypomnieć sobie czasy kiedy byłem zatwardziałym hejtersem ufc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SF Live Rockhold vs Jardine

Następny temat

Ostatnia walka Cormiera w SF

WHEY premium