SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Welcome w MMA Spamie, tu każdy kto nie trenuje dostanie od Neith lanie %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188870

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
A nie lepiej laski to oglądać na żywo? Jakieś perwersy rosną od tych buków. Bo pawulon Ci prześle gołębiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Może coś w tym jest... Ale skoro Gina to "kawał baby", to zastanawiam się, jak wobec tego określiłbyś te wszystkie grube torby co w anonsach towarzyskich piszą o sobie "puszysta"/"o rubbensowskich kształtach"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Co by nie mówić to laski o pełnych kształtach , ale nie grube to towar do seksu primo sort
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
OBELX
A nie lepiej laski to oglądać na żywo? Jakieś perwersy rosną od tych buków. Bo pawulon Ci prześle gołębiem.

lamo toż ja nie oglądam dla oglądania, wyskoczyło mi przez znajomych.

No patrze a tu żina carano, nawet ją znam z przed 10 lat, bo nasze ojce razem chlały wóde. Niestety teraz pewnie będzie ciężko o kontakt w związku z tym, że jej stary raczył się rozpjerdolić na drzwie, a mój również zemrzeć zaraz potem, ale muszę sobie temat obczaić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
tłusty przez kawał baby ja rozumiem laskę, która jest wprawdzie dość duża, ale szał kręci. jak żina, a te o których napisałeś opisuję raczej mało wyszukanymi epitetami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Przez co Ci wyskoczyło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
no bo ja mam znajomych co mają znajomych. i czasem tak wyskakuje propozycja - podaje mi osobę, którą mógłbym teoretycznie dodać do swoich znajomych, bo mamy 3, 5 czy 15 wspólnych, fejsbuk myśli, że skoro mamy tylu wspólnych znajomych to się znamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ok, niech ci będzie i tak nie wiem o co chodzi.
A zresztą ide j**nąć szklanke rumu bo spać nie mogę.


Zmieniony przez - OBELX w dniu 2012-08-02 01:18:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
bo starej daty jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
dziadzia OBELX rok urodzenia 30 B.C.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SF Live Rockhold vs Jardine

Następny temat

Ostatnia walka Cormiera w SF

WHEY premium