SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Welcome w MMA Spamie, tu każdy kto nie trenuje dostanie od Neith lanie %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188165

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
hehe przyznaj się, że za tym tęskniłeś co do Różala ja myślę, że po walce z JLB czas na pojedynek z Mariuszem o tytuł niekwestionowanego międznardodowego mistrza KSW w wadze ciężkiej

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
mlode matki Polki...:)o tak!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
jak możesz tak mówić?! jesteś hejtersem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
ach kocham latac do Polski w lecie:)wystarczy w byle jakim miescie wyjsc na ulice jak jest goraco:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
a co w UK same sraki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
taki po 150kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




od 5.00 najlepsze

Różal to bez kitu ma lamerskie te dziary, nie żebym hejtował ale wyglądają jak to ktoś określił jakby mazakiem mu ktoś malował po skórze, nierówne, nie wyraźne... dziwne, nasrane tego jak nie wiem

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-07-24 16:15:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
haha najlepsze jak ktoś napisał tu na forum, że jak ktoś go hejtuje to może lizać dupe jego psom i sp*****lać trochę oddaje charakter Różala ale mimo wszystko to gościa lubie

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
ja nic do niego nie mam,ale nie moge jiz z nim wywiadow ogladac,bo mi sie krzywo kojarzy...ok zapinam pasy,zaraz lece:)sija lejta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
zero turbulencji życzę

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SF Live Rockhold vs Jardine

Następny temat

Ostatnia walka Cormiera w SF

WHEY premium