Sergio Oliva senior trzykrotnie wygrał zawody Mr. Olympia. Rywalizował z najlepszymi w tym sporcie, w tym z Arnoldem Schwarzeneggerem, który w 1970 go pokonał. Jego syn Sergio Oliva Junior (35 l.) niewątpliwie odziedziczył świetny gen, który pozwala rywalizować mu wśród zawodników PRO. Coś o dobrym genie wie również Joseph Baena (22 l.), czyli syn Arnolda Schwarzeneggera. Już jakiś czas temu pisał, że chciałby pójść w ślady ojca i wystartować w zawodach kulturystycznych. Forma idzie, ale powoli. Cały czas czekamy na jego debiut na scenie. ZOBACZ: Joseph Baena pójdzie w ślady ojca?

Ostatnio potomkowie jednych z bardziej znanych kulturystów na świecie spotkali się na wspólnym treningu w znanej siłowni Gold’s Gym. Oliva Jr napisał pod ich zdjęciem na Instagramie “Nie musimy być kimś, kim oni byli, ale kimś, kim sami chcemy być.” 

Wspomniał, że kiedy był w wieku Josepha, to ważył o 25 kg mniej, niż on wówczas ważył. Jak już osiągnął wagę taką, jaką obecnie prezentuje syn Arnolda, wszyscy mu mówili, że nic nie osiągnie. Napisał, że Baena jest obecnie w lepszej sytuacji, niż on kiedyś. Miło widzieć, jak starszy kolega z branży interesuje się postępami młodego Josepha. Zapewne podczas treningu udzielił mu kilku cennych wskazówek. Świetnie by było zobaczyć ich kiedyś razem na jednej scenie, ale jest to raczej mało prawdopodobne. Jak oceniacie formę Sergio Olivia Jr i Josepha Baeny?

ZOBACZ też:

Sergio Oliva Jr. - czy syn legendy zawiódł?

Komentarze (6)
Entreri

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

2
Maciejosx

Zgadzam się ... dramat, treści są bardzo kiepskie

0
lordknaga

zrobil to z tego samego wzgledu jak 99% ich - dla poglosu :-)

0
anubis84

tak czytam tutuł i kto to jest trzeba było napisać joseph schwarzeneger i jasne by było :-D

0
domosos

coś słaby ten gen, w pozie bokiem, klate moze i widac, ale bicepsa to w ogóle.

0
skorupski

Na przedosatniej fotce widać brak masy.

0