SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

treningi mma od podstaw

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 161
siema.więc tak pewnie mnie wyśmiejecie ale mam 14 lat i właśnie zacząłem ćwiczyć mma to nie jest takie prawdziwe ćwiczenie bo tylko sie z kumplem który już ćwiczył mma nawalam i on mi pokazjue różne ciosy ale brak mi troche siły i techniki .no i z nim zawsze przegrywam czasem ktoś do nas przyjedzie to różnie raz przegrywam raz wygrywam i chciałbym sie dowiedzieć jak lepiej walczyć głównie chodzi mi o parter i o dobre kopy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
4rScorpion no 7 rano w niedziela to byłoby z zaskoczenia

Zmieniony przez - rush comes w dniu 2010-05-16 07:59:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Zapisz się lepiej na sekcję bo do treningu potrzeba trenera. Z kolegą można ćwiczyć i traktować to jako uzupełnienie treningów.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
zapisz sie do klubu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 161
nom tak ale u mnie nie ma klubu bo miszkam na takim zadupiu a mi nie chodzi żeby być tam jakimś dobrym tylko wrazie czego wszkole komuś w*******ić bo narazie mam z tym problemy to czy takie coś pomoze albo jeszcze jakieś treningoi w domu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 161
a to jest trener tylko że kolega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
To jak jest trenerem to Ci powie co masz robić. Wie co umiesz a czego nie i nad czym masz pracować. Amen

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1032
Najpierw pochodz troche na silownie pod katem sily trenuj, nastepnie zapisz sie na jakies muay thai albo sambo i kariera mma stoi szerokim otworem :D

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2213
A ile lat ma ten trener/kolega i jak dlugo trenuje?

I lepiej sie wez za nauke teraz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
14 lat i ma chodzic na siłownie pod wzgledem siły?najpierw moze musialby nauczyc sie techniki wykonywania cwiczenia na dana grupe miesniowa,a co najwazniejsze w wieku 14 lat cwiczenia siłowe moga zahamowac "wzrost",osobiscie polecam Ci treningi z własnym ciezarem ciała,podciagania na drazku,pompki szeroko dlonie i wasko,przysiady<z wyskokiem,plecami do sciany>,wykroki,pompki na poreczach,trenuj brzuch,rozciagaj sie,biegaj itd.zadbaj o kondycje,unikaj podnoszenia dyzych ciezarow,mam kuzyna ma 14 lat i przy wadze 72 kilo i 178 wzrostu ma 36 cm w łąpie juz dzieki własnie takim treningom:Dpozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 161
no trener ma 16 lat i nie wie m ile trenuje ale napewno wie co robi i jest silny.:) 80 kilo na klate.;p
no ja też chodze na siłownie ale na innym poscie w innym dziale który zalozyłem nie kazali mi.no i postanowiłęm właśnie takie ćwiczenia typu pompki +hantle no i powoli siły przybywa.i w tej chwili biore max 40 kilo na klate i jeszcze takie jedno pytanko czemu mam tak że jak ide na tego mojego trenera to jakoś nie potrafie go derzyć wiem ze umiem ale jakoś nie podchodze nie wiem jeszcze z koopa i w parterze to od biedy ale właśnie w boksie jest problem.
i czy jest jaks stroan gdziesą teoretycznie wytłumaczone wszystko co potrzebne w mma bo z praktyki troche nie rozumiem.
a o nauke sie nie martwie srednia 5,0;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
trener 16 lat mówi sam za siebie
GOŃ NA SEKCJĘ
pozdro

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 18 - Hector Lombard vs Jay Silva

Następny temat

gala zawodowa?

WHEY premium