SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W activlabie już rządzimy do juniorów się przenosimy - SPAM :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101086

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Im mniej ludzie wiedzą tym bardziej sie udzielają i pier**lą ...

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
moja matka to uważa, że zamiast kreatyny, w mojej paczce za 30zł na pewno jakiś cwany sk***iel wsypał mi sterydy, które notabene warte są 20x tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
z tym 20x tyle to poszedłeś po bandzie

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no nie, ale wiadomo o co chodzi... im mniej wiedzą tym więcej mordą kłapią tyle w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
To daj im puche do łapy jak są tacy mądrzy to niech przeczytaja skład wygooglują i powiedzą co w nim jest takiego niebezpiecznego, że zabraniają Ci jeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jest wszędzie i w każdym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja to im dam k***a puszkę mojej krety żeby sobie sprawdzili skład na badaniach jakichśtam, a potem poczytali o każdym składniku, który one zawierają. Ale to i tak nic nie da, bo ci lekarze, co dadzą pozytywne wyniki to pewnie podstawieni byli przez złych sk***ieli od sterydów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Hahaha ja pamiętam jak dziś, parę miechów wstecz srasznie bolał mnie brzuch przez 2 dni (zatrułem się nieświeżym jedzeniem - brawo ja), pojechałem do lekarza, ale oczywiście moja mamusia zapakowała do torebki Clenburexina mojego i dała go lekarce i mówi - prosze pani dokor to pewnie od tego go tak brzuch boli, a lekarka oooo sterydy no ładnie w takim młodym wieku miałem zwatpienie całkowite haha, lekarka starsza babka nie wiem z 60 lat pewnie miała i ten jej głupi ryj jak mówiła "ooo prosze bardzo sterydy' } powiedziałem jej by skład przeczytać to oczywiście zaraz jakieś 2 substancje znalazła i mówiła, że od tego można umrzeć xD po co tacy starzy ludzie jeszcze pracuja haha xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
kreatyna to sterydy, zapamiętajcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
jak ja byłem dzis u lekarza mowie tak:

3 sprawy:
PRawdopodobnie przepuklina, potrzebuje skierowanie do ortopedy ( kolano mnie strasznie boli) pobolewa, ale na rezonans mnie nie stać,
a 3 -cia sprawa, jak duzo trenuje to watroba mnie "piecze"

Wszystko jest;d
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki

Następny temat

Redukcja czy Masa - Ostatecznie

WHEY premium