SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W activlabie już rządzimy do juniorów się przenosimy - SPAM :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101114

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Chciałbym widzieć spotkanie na żywo wszystkich uczestników spamu , byłoby ciekawie, tylko nie wiem czy MMA czy KB

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Spam służy właśnie do trollowania takich ludzi jak ty, swoim oburzeniem pokazujesz tylko swoją głupotę, ale spoko.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
zrób coś izi se sobą, a to czy zmienisz forum czy nie zostaw dla siebie bo nikt cię tu nie potrzebuje i jesteś obojętny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1051 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5966
Ozzy nie wiesz jak bylo Po prostu mnie wkurvia takie spamowanie Ciagle wyzwiska i obrazanie Nie mozna normalnie porozmawiac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
No to dla odmiany macie silnik V8



masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
to jest twoje zdanie, normalnie w spamach gadamy o wszystkim i o niczym da się pogadać i nie ma problemu, tylko tobie zawsze coś nie pasuje i użalasz się nad sobą sieroto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1051 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5966
nie bede z toba dyskutowal
neos podoba ci sie ciagle obrazanie i wysmiewanie w spamie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Kuhwa spełniam wymagania tego gównianego cs'a 10 krotnie i mam 15-20 fpsów, coś się niedobrego dzieje

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1051 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5966
jaka karta graficzna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jakaś integra śmieszna bo na lapku gram, ale wymagania również przebijam...

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki

Następny temat

Redukcja czy Masa - Ostatecznie

WHEY premium