SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W activlabie już rządzimy do juniorów się przenosimy - SPAM :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101077

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
szpital i kroplówkę wróżę

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
kafeteria to najlepsze forum na świecie. Czasem jak mam fazę to sobie siadam i czytam te wymysły paniusi, które wiedzą najlepiej, że dieta powinna składać się wyłącznie z brokułów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
500g wody... nie no... nie mówcie, że ktoś to stosuje... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja na sniadanie jem okolo 1000kcal. Tragedia jakie kobiety potrafia byc prozne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5550
Najlepsza dieta jaką widziałem! Od jutra stosuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo to sa takie diety cud... jesz mało kcal... czyli najlepiej wode pić tylko. Dieta jajeczna też obiła mi się o uszy, praktycznie same jaja... Nie wiem jak można stosować się do tego. Ja mam pierwszy raz w życiu dietę i chyba dobrze ide :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Ludzie myślą ze Dieta to jedzenie warzyw i najlepiej jak najmniej kcal ... Dlatego jak ktoś z rodziny usłyszy ze na diecie jestem to zaraz ze będę miał potem problemy ze zdrowiem itd ... Jak by wiedzieli tylko ile ja na masie wpier**le

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Jeśli w tej diecie 500 kcal zgubiły jedno zero to może być OK, byleby znajdowało się w niej >200g zwierzęcego białka :D Co prawda nie dla mnie, bo mam wolny metabolizm, ale dla ekto ze średnim stażem w sam raz :)

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5550
Dieta: chyba wszystkim (oprócz nas) kojarzy się tylko z odchudzaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
właśnie jak moi dziadkowie usłyszeli, że na diecie jestem to powiedzieli mi, że im zniknę, a ja coraz większy btw dietę jajeczną bym mógł stosować. 40 jajek i jazda -D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki

Następny temat

Redukcja czy Masa - Ostatecznie

WHEY premium