SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W activlabie już rządzimy do juniorów się przenosimy - SPAM :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101186

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
I chwała ci za to :D . W sumie kiedyś troche mi biło w łeb i parę osób przestawiłem . Ale teraz przeszła mi głupota . Musimy być kulturalni :) Bo jak nie będziemy to ciągle będzie roznosić się bujda o tępych pakerach . A zauważyłem ze każdy kto traktuje ten sport na poważnie to naprawdę w porządku facet , facet z prawdziwego zdarzenia co nie da się dupie omotać :) . No ale są też tępe d****e . To zazwyczaj ci co nóg nie cwiczą

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BOCIANYY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Wiesz co, większość ludzi tych z IQ powyżej ziemniaka, jak widzi że ktoś idzie na ulicy to nie idzie żeby go zbarować tylko np. tak jak ja odsunie się te pół metra żeby każdy mógł się zmieścić, mnie najczęściej chcą barować jakieś pionki ze szkoły z którymi nawet mi się nie chce zaczynać...

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idą tacy i zajmują 2 metry szerokości. Bujają się na lewo i prawo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Noo, tak to wygląda

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra akcja była, model się buja ja mu szedłem z drogi bo chciał się zbarować a tu sruu poleciał kawałek dalej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Artur dawaj gramy w tego cs'a i skype

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O właśnie, poczekaj. Zainstaluje sobie nowego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
byłem na orliku wypocic tokstyny. Zrzygałem się z wysiłku i się czuję dużo lepiej a co do panienek, to właśnie bójka była o jedną z nich, ale koleś dostał w czapę, bo jak go prosiłem żeby się odp******ił, to nie chciał
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki

Następny temat

Redukcja czy Masa - Ostatecznie

WHEY premium