SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W activlabie już rządzimy do juniorów się przenosimy - SPAM :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101210

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haha racja ; d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
to prawda para. Mam koleżankę, która jest w reprezentacji Polski w strzelectwie jakimśtam (nawet nie wiem dokładnie) i bodajże biathlonie, w 2012 albo nawet 2013 zdobyła mistrza Polski i jakieś wysokie miejsce w Europie i nawet 100zł miesięcznie na dietę nie dostanie, a piłkarzyki z lokalnego klubu 4 ligowego mają zafundowane stroje, jakiś spory % z wyżywienia i jakieś inne gówna... masakra....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wróciłem!
Ja tam meczy już nie oglądam, szkoda nerwów ;) Czemu piłka nożna jest sportem narodowym?? Według mnie dlatego, że jest tania... potrzebujesz tak naprawdę 1 piłki na nawet do 22 zawodników. Koszt piłki 10zł- do bardzo wysokiej (kiedyś były po piątce ) Nie wiem jak jest teraz u dzieciaków, ale kiedyś się brało taką szmate, stawiało 4 kamienie jako słupki i sie grało. Tanio, dobrze, i kupa zabawy jest.
Wiele osób narzeka, że żużel nie jest sportem narodowym bo mamy super skład... ale kogo jest stać, a raczej było na zakup morocykla za dzieciaka?? Nic dziwnego, że mało kto sie w to bawił ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Czesiek a ręczna? Siatkówka? Koszykówka? Jesteśmy o niebo lepsi w każdym z tych sportów! A co do piłeczek, to teraz jak my wbijamy z chłopakami na orlik pograć w nogę, to gramy w trampkach ze strychu i piłką orlikową, a 11 letnie bachory wbijają w różowych świecących butach i się przechwalają, że ten to kupił za 350, a ten za 400zł, do tego jakaś cudaśna piłka z najacza, albo najlepiej 2 i każdy w profesjonalnym stroju też z najacza (nawet k***a skarpetki z najacza muszą mieć i czapeczkę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sportem narodowym powinno być coś w czym się jest dobrym, dlatego żużel jak najbardziej pasuje. Miliony idą na bandę nieudaczników (noga ofc) no bo jak nazwać to co teraz wyczyniają - to ma niby być światowy poziom? Ilu naprawdę dobrym i utalentowanym sportowcom by można pomóc za takie pieniądze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
żużel się nie nadaje, bo to nie jest sport zespołowy, nie polega na bieganiu i poceniu (choć wysiłek na pewno jest). Są też inne kryteria sportu narodowego, niż tylko wyniki. Dlatego żużel się nie nadaje, ale piłka ręczna, nożna, koszykówka i siatkówka jak najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
+ jak mówił czesiek sport narodowy ma zachęcać dzieciaków do zdrowego stylu życia - z resztą dorosłych też. Ale nasi piłkarze zdecydowanie tego nie robią+występują w reklamach sweetsów, bardzo prozdrowotnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego sport narodowy musi być stricte drużynowy? ja tak nie uważam. Poza tym w żużlu mamy znakomitą reprezentację. Wygrali chyba 3 ostatnie mistrzostwa czy co to było drużynowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Norwegia - biegi narciarskie - indywidualny sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do żużla, pamiętam jak jakiś czas temu były "zawody" (nie wiem jak to sie profesjonalnie nazywa) polska vs reszta świata i wygraliśmy, to samo w strongman było
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki

Następny temat

Redukcja czy Masa - Ostatecznie

WHEY premium