SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne - propozycje, uwagi , dyskusje

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 363311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki panowie.
Ale nagrajcie też tak. Bez akcentu ciągiem na maska kurde pełna prędkość. Haha
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Ja to nie wiem czy bym z 50 zrobił hehe bo klatę odpuściłem tylko bicka cisnę pod różne konkursy czy to siłowo czy wytrzymałościowo w 60 sekund, 100 sekund, 2 minuty, 5 minut hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Ale kolarz nagra próbę chociaż też trochę odpuścił treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 207 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9175
Marian extra wynik w dwie minuty, gratylacje ;) zadylo mi sie zrobic podobny ale w 5 minut ;) Takie sprinty beda premiowały zawodników z krótszyi rękoma i dobra dzwignia do wyciskania. Krótki tor ruchu sztangi bedzie skracal czas wykonania powtórzenia
2

Kettlebell Sport & Deadlift

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Tak jak Grzegorz Dyrcz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 207 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9175
Widziałem filmik gdzie robi 100x45... I faktycznie dzwigna do wyciskania bardzo dobra ;)

Kettlebell Sport & Deadlift

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Jak się nie mylę to życiówkę miał 62 razy na zawodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Dyrcz 62x to miał z CC u nas na imprezie ale nie pamiętam już na której

No pomysł Mariana całkiem całkiem. Czasami można krótszy czas pyknąć ( 2min.) choc WW to miała byc proba wytrzymałości .Ale może będzie ciekawiej z tą różnorodnością .
Ja pewnie wstawie za jakiś czas kolejną probę (2min.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No powiem otwarcie, że na minutę 90 powtórzeń wyszło a pompa niesamowita.heh a już reszta powtórzeń już taka była ledwo ledwo dociekana, ponieważ lekki ciężar to jeszcze coś tam siły zostało aby dotrwać na te dwie minuty.

Fajna zabawa ale jednak no przy sędziowaniu takiego czegoś to ze względu na prędkość powtórzeń, które jest mega szybkie oj ciężko jest sędziować takie coś.

Dlatego jak już to pomysł by był dobry aby zrobić WW , na dwie minuty ale już nie połowa masy ciała a jak największy ciężar wyciskać w dwie minuty i potem przeliczyć tzn. Podzielić przez masę ciała albo wg firmuły punktowej wilksa.
To unikniemy tak zawrotnej prędkości bo większy ciężar każdy będzie chciał zrobić no i też jak najwiecej w dwie minuty. No i oczywiście wtedy można mówić czy o akcencie np.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
No brzmi ciekawie może i ja bym się skusił jeśli mówimy o dużym ciężarze to 112kg zrobiłem 20 razy jakiś miesiąc temu a 122 kg mam rekord 16 razy
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski w TSK - PZKFiTS - 30.05.2021 Katowice

Następny temat

Małgorzata Hałas R.I.P

WHEY premium