SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKI ZASTÓ OD DAWNA!!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8426

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174
haha ;P jeżeli miales na myśli dysleksje to mam z nia duuze problemy hehe xD ale co mi tam, w koncu liczy sie tresc a nie przez jakie "ż" napisze moze ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7894
witam
mineło już troche czasu...dokończyłem trening(ciągłem jeszcze 2 tygodnie od założenia tematu)który miałem przed tym fbw,potem zrobiłem tak jak mi zalecono czyli 9dni przerwy(akurat mnie
dopadła choroba i chyba przetrenowanie tuż przed przerwą) po przerwie spadki były straszne(ale chyba z powodu choroby) ciężko mi było w serii wycisnąć 10 razy 55kg(a wcześniej robiłem tyle 60kg) po fbw na 10p przeszedłem na 5p(jak w hst) i progresja co trening) gdy doszłem do limitu(upadku mięśniowego) to skończyłem 69kg potem robiłem tylko przez 2 tygodnie coś w stylu hit czyli do upadku ćwiczyłem i co trening troche dodawałem) skończyłem na 5p 71,5kg czyli teorycznie ciskam 80kg(więc tyle samo co przed tym fbw):

ale przynajmniej reszta troche poszła szczególnie wyciskanie na barki(+5kg),poręcze(+5kg-podobne ćwiczenie do wyciskania na płaskiej a płaska nieposzła,a to tak-dziwne),przysiady(+5kg robiłem jednak sztangą z małym cięzarem),uginanie ramion ze sztangą(+2,5kg)reszta czyli wyciskanie płasko,wiosłowanie NIC!
teraz mam 10 dni odpoczynku(miało być 7 ale siłka czynna w poniedziałek) po przerwie jade planem przeznaczonym dla początkujących wyciskaczy https://www.sfd.pl/Przykładowe_schematy_dla_początkujących_wyciskaczy/trójboistów-t386241.html ,zobaczymy czy tym razem coś pójdzie
klata napisze jak efekty gdy go skończe...

a dieta cuż...starałem sie jeść często i dużo(średnio 4-5 posiłków dziennie) a z mięsa to kanapki szynką czasem jadłem,
ale i tak niewierze że dieta jest najważniejsza na siłe,na mase owszem, ale siłe nie raczej ale pomocna to wiem...

Zmieniony przez - mentol555 w dniu 2008-08-08 23:06:35

%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
na siłe także dieta jest ważna, sęk tylko w tym, ze nieco różni sie od tej masowej- jednak w każdej sytuacji -i w każdym celu, rodzaju treningu- może byc zła... różnice jak wspomniałem sa tylko co do specyfiki tej czy innej...

...czasami jest tak- choc to może nielogicznie zabrzmi- że trening na masę może dawac niemniej siły jak trening na siłę przeprowadzany zbyt wcześnie i w nieodpowiedni sposob, gdy jest poprostu niedostosowany...

wątku już nie pamiętam i niebardzo chce mi sie doń wracać, jednak osiągi ktore udało ci sie zdobyc są niestety dziwnie male... cos napewno musi więc szwankować w jakims elemencie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
niechcialo mi sie czytac wsyztskich postow bo to pieprzenie glownie o treningu a u ciebie poprostu diete jest licha, wazysz 80kg, powinienes zjadac 160g bialka, a zjadasz... 50 ; ))) nawet liczac produkty roslinne to ledwo tutaj widze 80-90g, na tym ani masy ani sily nie zrobisz...

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
Cześć, też mi się wydaje ze dieta u Ciebie kuleje, przeczytałem cały topic, bo tez mam problem podobny. Jem codziennie 800g samych piersi kurczaka z 400g (ryzu, kaszy lub makaronów, ziemniaków), masa mi idzie, wyniki w wszystkich innych cwiczeniach poza wyciskaniem się poprawiają, a na klate cisne tak jak Ty 80kg, i wynik nie ulega zmianie od 3 mies.

Od 3 tyg nie robie juz wyciskania sztanga tylko hantlami, stosując cotygodniową progresje ciezarow. Czy to pomoze czy raczej osłabi mój wynik?

a Co do autora, to bierzesz jakies suple typu kretyna?

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
Od 3 tyg nie robie juz wyciskania sztanga tylko hantlami, stosując cotygodniową progresje ciezarow. Czy to pomoze czy raczej osłabi mój wynik?


inne cwiczenie to nowy bodziec do wzrostu ale miesnia a nie siły, akurat jesli chodzi o wyciskanie sztanga to sily nie zwiekszzs w tym cwiczeniu cwiczac sztangielka, ale potem jak znowu wrocisz do sztangi pewnie latwiej bedzie szlo z sila

w skrocie - jesli nie idzie masa to zazwyczaj dieta kleka, jesli idzie masa ale sila nie to znaczy ze gdzies masz blad w treningu albo poprostu za bardzo ci zalezy i cwiczysz zlym ciezraem czy tez masz za duza objetosc na klate (za duzo seri np)

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
REFLUXXX - a jak wygląda ten trening na klatkę... może coś w tym jest nie tak.
czy jak szło wygladał podobnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6694
Miałem kiedyś ten sam problem. Przez rok cisnąłem 75 kg, potem dosłownie olałem płaską i zacząłem kombinować po 2 miesiącach 15 kg więcej ciskałem. :D I tak to jest, że gdy zbyt mocno czegoś chcemy to dostajemy jakiejś blokady (sam ie wiem wiem jak to określić, mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi).
pozdrawiam.

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Haha trening dla zaawansowanych :) i takie problemy.
Powiem Wam wszystkim tak.
Zero diety, zero supli, trening 3 razy w tygodniu po 20 min i ciagla progresja.
Nie powiem, nie wygladam jak kulturysta bo troche tluszczu mam ale czy o to chodzi zeby sie cale zycie katowac dieta?
Mam te swoje 44 w lapie, ponad 120 w klatece i wszystkie dresy czuja respekt.
Moj trenig wyglada tak:

1. Przysiad/MC.
2. Podciaganie na drazku.
3. Pompki na poreczach.

System HST.

I zastoju nie ma.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

o co chodzi?czy tak ma wyglądać trening?

Następny temat

Trening kolegi do sprawdzenia.

WHEY premium