SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOGI-WIELKI PROBLEM-DAJE SOGI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
CZESC CHCHIALBYM WAS SIE ZAPYTAC O RADE.JAK JEST DOBRZE UJEDRNIC MIESNIE NOG.2lata temu mialem operacje na kolano i musialem przez 1 rok zawiesic treningi nog.Pakowalem tylko gore i doszedlem do przyzwoitych wynikow i wymiarow(100kg-wyciskanie 112cm klata ,38bic. Po roku wznowilem treningi nog i sile juz zdarzylem odbudowac i jest juz ok.Ale boje nogi(w szegolnosci uda sa b.grube 66cm-udo.biodra-102cmZakupilem wlasnie kreatyne bo chce by moja sylwetka byla jeszce lepsza ale boje sie ze moje nogi jeszcze beda gorzej wygladac.DORADZICIE MI CO MAM ZROBIC ABY MOJE MIESNIE NOG SIE BARDZIEJ UJEDRniły I WYRZEZBILY .MOZE TO SMIESZNE CO NAPISALEM< ALE PROSZE O POMOC. NAGRADZAM SOGAMI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
wiecej cwiczen izolowanych, wiecej powtorzen , nawet do 20 w serii, wiecej serii nawet do 20, krotsze przerwy, aeroby i problem z glowy.

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Do pełnego sukcesu potrzeba jeszcze odpowiedniej diety. Co do treningu bieganie lub rowerek powinny pomóc. Poczytaj to https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=32027 powinno ci dużo wyjaśnić. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
A MOZNA JEDNOCZESNIE PRZYBIERAC NA MASIE GORNYCH PARTI MIESNI A NOGI RZEZBIC???? A NA RZEZBE NOG MOGA BYC CWICZENIA NA PLOTKACH(skoki)????? A JAKIE TY MI RADZISZ ROBIC CWICZENIA NA RZEZBE NOG???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Ciężka sprawa z tym przybieraniem na masie górnych partii i jednoczesna redukcją dolnych z bardzo ważnego powodu DIETY. Nie można zrobić tak, że górne partie mają dodatni bilans kaloryczny a dolne ujemny. Jednak możesz spróbować treningu nóg z dużą ilością powtórzeń. Proponuje przysiady, ugięcia nóg siedząc i leżąc itp. Zdaj relacje z wyników. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Najlepiej rzeźbi nogi rower. Mój kompel na rowerze dorobił się takich nóg, ze pozazdrościć, a i nie ,,spalił" się zbytnio na górze (nie schudł).
No oczywiste jest, że niezastapione okażą się ćwiczenia z ciężarami i własnie tak jak proponowali poprzednicy- wiele powtórzeń, ćwiczenia izolowane. Ja tylko mogę życzyć sukcesów.

POZDRO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie moj plan na mase

Następny temat

Plan rozwojowo-masowy

WHEY premium