SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nan problem z bicem!! sogi!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 813


Witam. trenuje od 2 lat mój obwód bicepsa wynosi 36,5. Nie wiem jak go wypietrzyc .

prosze mi podac jakie cwicznia powinienem wykonywac aby go wypietrzyc. I co myslicie o jego wygladzie.jaki mam trening zasotoswac.

wklejam fotki bica poniżej:

..::: SIŁA GÓRĄ ::..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 813
Dzięki za pomoc "seba_kzn". Mam do ciebie proźbe czy mógłbyś ułożyć mi trenning na biceps (Priorytetowy dla mnie) (bo do moich biców juz nie mam cierpliwośći wszytko rosnie sobie a te bice sobie stoja w miejscu :/:/)

Rospisz mi jak możesz które ćwiczenie ma byc izolowane a które nie.
Sog juz dany w tym dziale. Dzieki z góry!! Pozdrawiam!!

Zmieniony przez - braciam w dniu 2006-07-30 15:38:59

..::: SIŁA GÓRĄ ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 813


2

..::: SIŁA GÓRĄ ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
po 1 zle pozujesz, po 2 zmiejszyc 5bf po 3 cwiczenia wg mnie sztanga stojac /krzywka prog 12/10/8/6/6
modlitewnik+krzywka 8/8/6/6

starczy aczkolwiek kombinuj.Po 2 latach chyba nikt lepiej ci nie pomoze niz ty sam

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
rozumiem, że szczerze odpowiadać?
wg mnie jak na 2 lata ćwiczen to mała coś ta łapka def tez do poprawy (nie mądrze sie sam nie mam lepszej ), mi bic ruszył po zastosowaniu regresji, robie cwiczenia takie
uginanie sztanga łamaną stojąc, zaczynam od 10 pow , 15, 20 ( 3 serie)

uginanie jednej łapki z hantlem stojąc, cos tkaiego jak arnold z supinacją nadgarstka

tez 3 serie

do tego na koniec 1 lub 2 serie cwiczenia 21 ( choinka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 813
podam jeszcze ze mój brat ma tyle samo stażu w treningach i diete a ma w bicu 39,5 i w dodatku elegadzko wypietrzony.

..::: SIŁA GÓRĄ ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
mozliw eze kopiesz cos z ciezarem i robisz albo na zaduzych albo za malych, albo robisz nie rpawidlowo technicznie.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 813
to może być wina za Dużych ciężarów??.

..::: SIŁA GÓRĄ ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
jesli robisz za duzym ciezarem to wzrasta prawdodobienstwo ze robisz zle technicznie. Nie jest to rpzeszkoda zesli oszukane robisz np na prostej ostnia serie ostatnie powturzenia ale jesli np robsiz na modlitewniku badz caly trening to to juz moze byc ich wina.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 437 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5984
a moze masz taka genetyke po prostu, ja z kumplem zaczynalismy cwiczyc mniej wiecej w tym samym czasie, a on ma z 3 cm mniej w lapie i zero ksztaltu w bicu i tricu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 813
moim zdaniem genetyke nie mam chyba inna niz brat? ja mam strasznie słabe nargastki i gdy robie biceps mam problem o jak najbardziej spinaniu nargastka do srodka ...

Zmieniony przez - braciam w dniu 2006-07-29 19:02:42

..::: SIŁA GÓRĄ ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Oj uwierz mi ze masz inna niz brat gdybys mial taka sama to byscie wygadali identycznie itp itd. Ogolnie jest tka ze czasem w 1 rodzinie bracia sa diametralnie rozni 1 wysoki i chudy 2gi maly i gruby.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki kąt?

Następny temat

problem z wlasna budowa

WHEY premium