SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tobiasz Rusek - sezon jesienny 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
dobrze to sie prezentuje .

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Podsumowujac wczorajsze ladowanie:
duzy sloik powidel
tabliczka czekolady
0,5 kg poledwiczek wieprzowych w sosie smietankowym z suszonymi pomidorami
1,2kg frytek plus duzooooo sosu czosnkowego
nalesniki z gorzka czekolada z serem mascarpone
2 banany, 2 mandarynki, troche truskawek
mleczny start
troche orzechow
lody pistacjowe

hmmm to by bylo chyba na tyle rzeczywiscie sie troche zoladek kurczy ale zyly to masakra, wszedzie

wczoraj to sie az pocilem siedzac a brzuch jak pilka heh jednak nie ma co, to grube przegiecie nast ladowanie na pewno mniejsza ilosc bo po miesiacu bede wygladal jak chomik

Dzisiaj:
5 jajek
4x wolowina ( plus dwa jajka i cebula, zrobilem cos ala hamburgery )
5 jajek

dodatkowo moze wleci jeszcze kostka twarogu bo glodny jestem bardzo, ssanie dzisiaj straszne

dzisiaj trening ok 18:30 - Nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
Ładowanie zacne :) Moglbys czasem dac jakis filmik z treningu jak masz mozliwosc ;)

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Nogi zrobione

co nie zmienia faktu, ze po siadach jak sie polozylem na maszynie od dwojek, i byl nacisk na zoladek to tylko patrzylem w ktore miejsce moglbym rzygac zeby nikogo nie trafic masakra, nie ma szans na takie zarcie syfu przed treningiem nog, jeszcze czulem na zoladku wczorajsze cuda

rowniez w diecie bedzie pare zmian - wylatuje niestety maslo orzechowe - powod prosty, zre go za duzo postanowilem, ze bede robil sam w ilosci takiej zebym nie przezarl sie i tyle a postaram sie rowniez dac wiecej warzyw kosztem orzechow - oliwe do posilku i wiecej warzyw, moze to pomoze z tym glodem a ww beda podobnie, musze pokombinowac bo na obecna chwile to bym zezarl 2x tyle ile mam zalozone

z filmikami postaram sie cos nakrecic, tak mysle moze od tego tyg juz uloze jakis w miare ogarniety trening i jakos sie trzymac rozpiski bo poki co ten trening taki jak mi sie podoba i intuicyjnie

Zmieniony przez - Tobiass w dniu 2013-10-21 21:02:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
45 minut rowerek rano

Dieta:
5 jajek
4xwatrobka
5 jajek

z tluszczy szla tylko oliwa i wiorki po treningu

oprocz tego micha czysciutko

Trening zrobiony - Barki + lekko bic/tric

a tu wszama na jutro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
45 minut rowerek rano

Dieta:
5 jajek
5xserca
5 jajek

wrzucilem dodatkowo potas - bo cos problemy ze snem mam, zobaczymy czy pomoze - nie wiem czy to od tego ale pompa na treningu straszna byla

Trening - Plecy - w miare szybko ale mocno je czulem

Waga - 89,8 kg cos mi sie chyba wody zlapalo

Wszama na jutro:

serca wieprzowe na ostro:











kroje w kostke, na patelnie z woda i przyprawami, uzywam:
pieprz czarny
pieprz cayenne
papryka ostra i slodka
sol
czosnek granulowany
chilli
przyprawa jakas do kurczaka

bardzo smacznie wychodza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14471
Ile za kilogram tych serc wieprzowych płacisz i jakie mają wartości odżywcze? Jeszcze się z nimi w sklepie nie spotkałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Tobiass jak się czujesz na takiej diecie po kilku dniach?
Jakie masz dokładnie ilości w gramach białka i tłuszczu, jak to się przekłada na g/kmc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Ciopson - 6,30 za kg placilem a jakie b/t/w to nawet do konca nie wiem, rozne w roznych miejscach widzialem tu masz np 16.5 g bialka i 4,7g tluszczu http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Serca-wieprzowe.html

ProSatan - poki co to jeszcze troche kombinuje nie licze do konca b/t/w, na posilek 250g miesa + tluszcz ktory licze tylko z oliwy/orzechow/oliwek/wiorkow - cos w tym stylu :) i 5 jajek na kolacje i na sniadanie, takze nie mam tego jakos scisle dopietego na chwile obecna samopoczucie ok, pompa na treningu rowniez, moze sie troche bardziej plaski czuje ale jak pomacham ciezarami to zaraz mnie rozrywa i jest ok jeszcze dosc krotko na niej jestem takze ciezko cos wiecej napisac, bede sie dzielil spostrzezeniami na biezaco no i troche tez tego tluszczu czasem wiecej wpada jak glodny jestem

wczoraj wieczor z filmami i wpadlo troche orzechow tzn zjadlem wszystkie co mialem takze dzisiaj obcialem caly tluszcz dodatkowy heh

60 minut rowerek

Dieta:
5 jajek
4xserca
5 jajek

Trening - klata zrobiona + lekko tric
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
45 minut rowerek

Dieta:
5 jajek
2 cwiartki z kurczaka
4xserca
5 jajek

a to moj obiadek



wolowe w smaku najlepsze

ok 16:30 trening a co na Nim jeszcze nie wiem a wieczorem relaks
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Djmichol, Sopot 2021

Następny temat

Test - przed premierą

WHEY premium