SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tobiasz Rusek - sezon jesienny 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Czołem! Kawał dzika się z Ciebie zrobił. Przesunął się termin MPJ czasu mało, trzeba się ciąć! Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
łoo kvrwa, jakby z 15 kg mięcha więcej

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ostro ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Zobaczymy ile tego miecha poszlo jak bedzie forma chociaz wydaje mi sie ze nogi cos udalo sie ruszyc

Kcal od wczoraj uciete, dieta wyglada obecnie tak:

1. 120g owsianych, 60g bialka z odzywki, male jablko
2-5 200g piersi 80g ryzu warzywa
6. 10 bialek 2 zoltka

Tluszczu bardzo malo teraz, sporo kcal odlecialo i poki co sie czuje dosc slabo, zobaczymy jak bedzie pozniej.. wazne zeby forma szla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Ilość żarcia podobna jak u mnie. Tłuszczu rzeczywiście malutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
cos tam powoli zaczyna schodzic ale musze jakos te aeroby lepiej ogarnac, bo jak nie mam czasu z rana to robie po treningu, postaram sie je jednak cisnac z rana jak najczesciej, krece juz 60 min

zdjecia kiepskiej jakosci ale chyba cos tam widac





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
No to troche zabawy mnie czeka, dzisiaj i jutro wegle o 50% w dol, poniedzialek normalnie, wt sr czw 50% w dol, piatek 25% w gore
Drastyczne kroki bo cos waga sie mnie trzyma i nie schodzi wszystko fajnie tylko ze dzis i jutro robota od 6-23:30 jak kogos nie pogryze to bedzie dobrze bo musze wstac przed 4:30 zeby jeszcze rowerek pokrecic a taka mala ilosc zarcia mnie przeraza juz jestem glodny jak ... a dopiero posilek o 10 ale dam rade, lipy nie moze byc

Zmieniony przez - Tobiass w dniu 2013-08-24 08:20:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Ruszylo sie ladnie, juz nie moge doczekac sie jutra wiecej pojem
waga z rana 87,8 kg takze znow zaczynam sie robic wiorek 9-tego wracam nareszcie do siebie takze bede mogl w koncu porzadnie sie odespac ) i dziennik powinien wygladac lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
forma dobra;)

to przy czym pracujesz ze taki hardkor?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
robota sama w sobie nie jest zla tylko sporo lazenia i ta ilosc godzin masakra.. ale wazne ze juz ostatni tydzien.. w poniedzialek juz bede w domu i bedzie mozna wszystko lepiej ogarnac :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Djmichol, Sopot 2021

Następny temat

Test - przed premierą

WHEY premium