SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tobiasz Rusek - sezon jesienny 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
to była meska sylwetka tak? nie osiagnalem nawet polowy tego co Ty ale moge wyrazic swoje zdanie (i nie tylko swoje) na temat tej kategorii, mnie dziwi dlaczego jestes zdziwiony swoja lokata, wydaje mi sie ze jej zalozeniem jest wlasnie lekko zbudowana zgrabna sylwetka i taka jest preferowana, skoro stajesz sie masywniejszy i masz ku temu warunki, predyspozycje ( i widac to od zeszlorocznych zawodow UMP) to nie lepiej dokladac mięcha i poczekac na start w normalnej kulturystyce >? i tak pokazujesz nogi tutaj na forum, czyli tez je cwiczysz/poprawiasz - a startujesz w spodenkach, więc nie wiem jaki jest cel ich pokazywania tutaj a zakrywania ich na scenie, nie zrozum mnie mnie źle , ale wydaje mi się że męska sylwetkę mógłbyś zostawic, jakby to wyglądało gdyby Kai zalozyl spodenki bo na Olympii nie moze zdobyc zlota ? - taki mocny przyklad ale obrazuje tutaj moj poglad. Dobrze wygladasz i masz zadatki na dużego więc może warto to wykorzystać a nie pchać się w sylwetkę. To tylko moje zdanie , a zrobisz tak żebyś Ty był spełniony - czego Ci życzę, pozdro .

Zmieniony przez - dzik w dniu 2014-06-10 22:12:30

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
dzik - tak, meska sylwetka, co do tego jaka jest preferowana to na roznych zawodach roznie bywa jak widac, a spojrz sobie na zawodnikow ktorzy startuja na Olympia Pro jaka maja mase, dla mnie to jest cel do ktorego daze

Krotka relacja z ostatnich zawodow - Amateur Olympia Europe

Pare zdjec ze sceny:








Ostatni posilek wieczorem w czwartek przed zawodami



Backstage:

Polska ekipa





Z zawodnikami z Niemiec, ktorzy wg mnie mieli forme super, definicja i jakosc mega, rowniez nie dostali sie do 15-nastki bo za duzi byli



Tutaj z zawodnikiem, ktory byl 3-ci u mnie w kategorii takze widac jaki typ sylwetki sedziowie preferowali na tych zawodach



"Polska sila"



I czeskie piwo po zawodach na zrelaksowanie sie po dziwnych werdyktach




Ogolnie impreza od strony organizacyjnej super - kazda kategoria miala swoja szatnie, wifi w szatni, na biezaco obsluga informowala o wszystkim, naprawde swietna przygoda jedyne co to mogliby w koncu okreslic sie z kryteriami sedziowania w kat MS

Zmieniony przez - Tobiass w dniu 2014-06-11 00:38:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
No można się wkurzyć na pewno. Ci zawodnicy z niemiec pod każdym względem wyglądają lepiej od tego ze zdjęcia niżej, są lepiej przygotowani itd. A na podium staje jakiś chudzielec :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Dokładnie. W dodatku pedałkowaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Tak to jest w męskiej sylwetce szukają chudzielca z jakąś tam ilością mięśni , moim zdaniem nie ma sie tam co pchać i popieram wypowiedź dzika , myśle że w normalnych zawodach kulturystycznych byłbyś dużo bardziej zadowolony , miał wyższe lokaty i też mógłbyś pokazać tamnogi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Dla mnie tam MS PRO - to sylwetka do ktorej daze, a nie wieszaki z doklejanymi rzesami

Dzisiejszy obiad



I foty z treningu - Klata + Łapy

w koncu wiecej zarcia, wiecej ww - pompa rozrywala wszystko, bol ze reki nie mialem zgiac - kocham to

waga z rana 88 kg, sie rosnie



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Wczoraj i dzisiaj mialem pisac referat i robic projekt to oczywiscie problem z netem, standard jak sie zmotywuje do roboty to jakies cuda sa.. ale w koncu dziala!

wczorajszy posilek przed wyjsciem na miasto i porzadnym jedzeniem celowo uciete ww



pozniej zjadlem w sphinxie dorsza w migdalach z talarkami i salatka grecka

nastepnie w The Mexican (restauracja super, naprawde polecam, swietny klimat )

wlecialo fajitas z poledwicy wieprzowej

a na deser male lody z bita smietana takze nie poszalalem

za to dzisiaj juz polecialo grubo :mlotek:

sniadanie standardowo micha wielka + rogalik z miodem




pozniej grill nad woda i to byl moj drugi posilek czyt. zaczalem wcinac o 15 i skonczylem o 21 wszystko jak lecialo, piersi karkowe chleb maslo czosnkowe sery i fuuuura slodkiego

od jutra do roboty juz na pelnych obrotach, do konca czerwca trzeba wszystko na studiach ogarnac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Kolejny ciekawy pomysł na szybki obiad:



pieczone mielone z kurczaka z cukinia i cebula

do tego pomidor i ryż brązowy, dzisiaj czyste jedzenie jedynie pare owoców dodatkowo

oprócz tego standardowo godzina aerobów z rana i szybki trening dzisiaj wyszedł - Barki pompa straszna, treningi w końcu ciężkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Porzadne sniadanie:



owoce

caly dzien nad notatkami ale mega trening klatki poszedl, nabita strasznie



teraz jesc, kawa i dalej do nauki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Dzisiejszy trening ze Zwierzakiem i Robsonem

Plecy:




1.Podciąganie na drążku
CC+25kg x12

CC+35kg x8




CC+45kg x7




na dobicie CC x40




2.Wiosło Hammer oburącz nachwytem od dołu 3serie
3,Wiosło Hammer z góry 3serie
4.Wiosłowanie półsztanga 3serie
5.Ściąganie drążka wyciągu górnego do karku 4serie
6.Narciarz 3 serie

Kaptury:
Szrugsy na maszynie 4serie

Pompa straszna Trening udany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Djmichol, Sopot 2021

Następny temat

Test - przed premierą

WHEY premium