SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST PRODUKTÓW BIG ZONE - Admin vs Remik7 - pods. 100 str. (atleta.pl)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
U obu plecy widać, że poszły na plus i te nogi Banana - zaj**iste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870525
Fajna pani na tym kalendarzu u Remika







A tak poza tym to u Banana nogi na plus, i ogólnie to kawał klaty masz Remik dobre łapsko! I plecy wyraźnie poprawione.
I tak najlepsze z całego testu były zdjęcia szamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
no Banan widać nogi na duży + i bary, a u Bociana klata i plecy na +, nogi nic

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Remik - wydaje mi sie , że u Ciebie też najwieksza poprawa to plecy i łapa, nogi też wyglądają lepiej niż to poczatkowe zdjęcie, na pewno nowy plan przyniesie rezultaty , a jak nie to zglos sie do mnie , cos wymyslimy na te kulosy

darioman7 - dzięki, to zdjęcie było robione dzień po lekkim piciu % , pewno trochę bardziej odwodniony był organizm niż zwykle i od razu widać tego efekty na fotce, jakby tak człowiek chiał zrobić to mega profesjonalnie to pewno mozna byłoby pokombinować z jakimś odwadnianiem/ładowaniem itd do zdjęć końcowych, ale pytanie PO CO efekty moze i troche lepsze (na zdjęciach of course) ,za to troche trzeba byłoby się postarac by to w ogole wyszło, poświęcić itd. Poza tym , uważam , że jak juz robic takie zabiegi to bardziej do testu typowo na redukcje ,gdzie ktos zbijał %bf /redukował fat, niż w tescie nastawionym na przyrost masy . Czekam na podsumowanie, Twojego testu

MARIAN 17 - dlatego ten filmik pomyslałem, ze dam. mialem zamiar cyknac za dnia po prostu jeszcze jakies zdjecie nog w tym samym miejscu co dawalem na poczatku, ale filmik sie chyba lepiej sprawdzi, widać wszystko lepiej i dokładniej , na zdjęciach nigdy tego nie umiałem i pewno nie będę umiał uchwycić, moze apart za słaby, moze brak umiejetnosci do fotografowania tak czy siak, moge Was wszystkich zapewnie , ze na zywo wszystko sie prezentuje troche lepiej niz na zdjeciach odnosnie bicków ,też mi sie tak wydaje, niewiele ruszyły do przodu obwodowo, ale z ta partia (oglnie ramionami) mam od zawsze problemy z rozwojem, wiec kazda poprawa mnie cieszy, tricepsy wzgledem tego co bylo kiedys (3-4lata temu) tez juz inny poziom, mimo iż nadal słabo , mam chude kosci, dlugie ręce i poki nie nadbuduje tam jeszcze sporo masy miesniowej to będą wyglądało chudo.


prz1993 - Klatkę to chciałbym ukazać inaczej np. w pozie 'klata bokiem' ale ni chu chu tego nie potrafię ogarnąć co zdjęcie to gorzej, wiec mimo iż też widzę poprawę klatki i parę osób mi to powiedziało też w sklepie (akurat partia którą 'widać' w koszulce) to ciężko to jakos lepiej pokazac niż te zdjecia na luzie. Cieszę się , że przynajmniej po nich coś widać. Obwodowo też do przodu, mimo ze ogolnie ciezko samemu sobie mierzyc obwod klatki/barków i jakoś nigdy tego nie robiłem/nie robię. Teraz tylko na potrzeby testu.


Czas się regenerować. Weekend odpoczynek i prawdopodobnie w niedzielę wypad na MP w kulturystyce do Katowic, głównie by pokibicować Maszy. Odnośnie jego - mam z nim umówiony nadal kolejny trening, który będzie też rejestrowany, chcemy zrobic min 2 treningi moze 3 , ktore potem ktos zmontuje w jakis fajny filmik z jego udziałem, także jak obiecałem ,że będzie z nim film to będzie - tylko niestety teraz nie chciałem mu truć dupy przed zawodami, mozliwe ,ze w przyszlym tygodniu wykonamy wspolnie trening klatki, on dalej bedzie w formie startowej bo zaraz po MP bedzie mial krotka przerwe do ME ,a jak go widziałem ostatnio w środę to wyglądał masakrycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
No Panowie lux test, nie było nudy. Efektów gratuluję i trzymajcie tak dalej.
Banan kozak nogi.
Remik sporo w łapie poszło!

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870525
Banan kulturystą nie jesteś (i chyba nie chcesz być? ) więc tym że nie wychodzi Ci poza "klatka bokiem" zupełnie nie masz się co przejmować. Właśnie najważniejsze że świetnie się prezentuje na luzie Poprawić tylko trochę rejony przyobojczykowe, i naprawdę klata pierwsza klasa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
świetnie prowadzony test gratulacje dla obu chłopaków, remik niezly zwierz teraz z ciebie sie zrobil

banan chyba zle mierzyles wszystko bo wyglądasz po teście na duzo większego

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
banan nogi na duzy plus , klata tez poszla jak i plecy i biceps ale juz nie tak jak nogi

remik rowież na plus ale juz nie tak jak banan raczej taki pełniejszy sie zrobileś

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-04-21 11:07:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Banan dol, Remik gora, jakby was polaczyl by bylo zaj**iscie
ale nikt idealny nie jest i ma swoje priorytety.

bardzo fajnie prowadzony tescik w milej i sympatycznej atmosferze
gratuluje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Dobry progres panowie

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron 19 lat novedex itp

Następny temat

ActivLab - Dextrose Xtra

WHEY premium