SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST PRODUKTÓW BIG ZONE - Admin vs Remik7 - pods. 100 str. (atleta.pl)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
Dobra Panowie , ciach bajera odnośnie off topicu , który się wywiązał Każdemu się pewnie różne akcje w życiu zdarzały - to normalne , najwazniejsze to potrafić wyciągnąć z nich wnioski





Weekend jak to weekend, sobota praca do 15. Potem mały wypad na miasto, bez szaleństw. Niedziela to drobne zakupy i zasłużony odpoczynek.




Parę fot z weekendowych posiłków:


sobotnie śniadanie to standardowy miks , na zdjęciu też widoczne kapsy omegi mr.biga i witamin Big Zone'a


do pracy 200g wołowiny, ogórki i 120g ryżu brązowego


jeden mały bonusik w sobotę to master mela pomidorowy ;)



dziś na sniadanie jajka na miękko, dawno ich nie jadłem


słaba jakosc bo telefonem na szybko, domowy obiad , podczas wizyty u rodziców, wątróbka z ziemniakami i surówką - masakra, tak dawno nie jadłem , a uwielbiam , zjadłem to w 3 min i chetnie bym zjadł 2 porcję ale się powstrzymałem %)

Następnie u dziewczyny m.in pieczone udko z kurczaka i znowu trochę ziemniaków, a teraz 200g sera białego ,szczypiorek i pieczywo ciemne.
Także jak to w weekend, trochę oszukanych posiłkow, ale staram sie ich jesc minimum 4 (jak dziś, w sobotę 5) + na noc 40g kazeiny.
Zawsze min. 1 dzień w tygodniu robię sobie luźniejszy i to się raczej nie zmieni




SUPLEMENTACJA , jak w inne dni bez treningu taka sama (więc jest ona wspólna dla soboty i dziś)

monohydrat: 5g rano na czczo, 5g wieczorem na pusty żołądek

aminokwasy do posiłków 10-15 tab. łącznie

na noc: magnez + 3 kaps macy, a po paru minutach 40g BIG PRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Pewnie Dziadzio zrobił jajka, jesli tak to żyć nie umierac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
Nie przesadzaj całą szamę robię zawsze sam , prócz wołowiny tutaj mam od tego 'swojego człowieka'

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-03-11 22:28:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Także dobra rada, uważajcie na tych pseudo lekarzy co to zawsze wszystko chcą w gips wsadzać by mieć pacjenta z głowy na jakiś czas.

skąd ja to znam..tez na w-f-ie rozyebałem noge pojechałem na pogotowie i lekarz zdiagnozował ze złamana pochodze z 1,5 misiąca w gipsie i bedzie ok

a jak pojechałem do kontorli była ogarnieta babka, stwierdział ze ze zdj nic nie widac na nowo musiałem robic, noga gorzej wygladała niz od razu po złamaniu cala siwa i 3 razy większa, jak się okazało to trzeba było na śrubie skręcac dwie operacje itp troche męki sie przeszło, a noga do tej pory nie jest w 100% sprawna, ale gdyby nie kontrol u w miare ogarnietej babki to lepiej nie myślec co by było.

Sorry za spam ale to tak odnoście lekarzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jajka na miekko to piękna odskocznia od jajecznicy lub co gorsze jajek na twardo - na samą mysl mnie cofa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19297
Polecam pastę z jajek na twardo Łyżka majonezu i 2 łyżeczki musztardy nie zabiją, a z pieprzem i chlebem dają pycha szamę

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
Na twardo jajka , tez pewno w któryś weekend wpadną , do tego dużo majonezu i najlepiej szczypiorek :D Czy też sadzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Ja nigdy nie umiem dobrze ugotowac jajek na miekko
Tobie to dobrze, boiad u rodzicow, potem u dziewczyny, zyc nie umierac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
od momentu zagotowania wody wrzuć na 3.5-4 minuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Jutro sprobuje. A tak nawiasem, to jajka to bedzie za niedlugo rarytas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron 19 lat novedex itp

Następny temat

ActivLab - Dextrose Xtra

WHEY premium