SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST PRODUKTÓW BIG ZONE - Admin vs Remik7 - pods. 100 str. (atleta.pl)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
no remik juz prawie tors od glowy masz wiekszy, wiec jest git

a tak na serio poprawa widoczna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Remik7
Banan tak z ciekawości

dlaczego nie pijesz izolatu bezposrednio po tr.?


po treningu mam 10g bcaa (juz jakis czas tyle biorę, a w wypiskach kopiuje ciagle 5g ), po okolo 10-15min mam kolejne 12g wpc z saszetki gainera 30, dlatego izolat uderzam juz w domu jak dojade , brakuje mi shakerów

a na poważnie ten schemat mi odpowiada i watpie bym zauważył roznice gdy cokolwiek w nim bym poprzestawiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
jedzenie dobre, suple dobre tylko wyniki jakies takie słabe

Bananowi tylko nogi rosna a Remik jakis taki mniejszy sie tylko zrobił

a tak serio zeby nie było Wam przykro to dobrze idzie, tylko teraz wysoko sobie poprzeczke postawiliscie ,kazdy nastepny test bedzie musiał byc co najmniej tak dobry jak ten

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-03-20 00:26:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
Remik siła super max z profilu aktualny 150kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378


wincol
a tak serio zeby nie było Wam przykro to dobrze idzie, tylko teraz wysoko sobie poprzeczke postawiliscie ,kazdy nastepny test bedzie musiał byc co najmniej tak dobry jak ten


Było w tym dziale wiele dobrych testów, więc to my musimy pilnowac przyzwoitego poziomu ,bo nie wypada nam jako : administratorowi i doradcy na forum dać ciała i słabo prowadzić test. Jednak mam nadzieję, że do tej pory jesteście zadowoleni, wypiski staramy się robić dokładne i szczególowe, codziennie. Są zdjęcia, są filmiki (chociaż nie za często), jest dużo innych ciekawych info itd. Szkoda tylko, że znowu są problemy z powiadomieniami, bo widać to po ilości odwiedzin, od kilku dni licznik stoi w miejscu, więc albo powiadomienia albo coś z tym licznikiem , no ale nic nie statystyki najważniejsze tylko działanie supli i efekty końcowe.


Niestety wczoraj w nocy męczyłem się z zaśnięciem do 2.30 i dziwnym bólem brzucha, cały mi wydęło i tak trzymało z 2h , najgorsze że nic nie mogłem z tym zrobić, spróbowałem jakiś kropli żołądkowych itd ale nic nie pomogło, na szczęście rano było już lepiej. Jednak dziwi mnie to tym bardziej, że nie jadłem nic innego niż to co jem non stop w ostatnich dniach, jednak z racji tej dziwnej sytuacji dziś zrobiłem sobie mały dzień głodówki i nie brałem też żadnych supli poza kreatyną. DO tej pory zjadłem 3 niewielki posiłki stąd też brak ich zdjęc poniżej, nie wiem czy będę jadł coś jeszcze czy jakoś postaram się już do jutra wytrzymać. Na szczęście w pracy nic mi nie dokuczało i teraz też jest ok.




monohydrat: 5g rano na czczo, 5g wieczorem na pusty żołądek

aminokwasy do posiłków: brak, z w/w powodów

na noc: magnez + 3 kaps macy, a po paru minutach 40g BIG PRO - ten zestaw prawdopodobnie normalnie zażyję

tego również dziś brak : witaminy i minerały, omega-3 i 1kaps vitamin C + cynk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
no coś jest nie tak z odwiedzinami
wcześniej grubo ponad 1000 na dzień było

ja już po treningu czwórek
jestem tak wykończony że nawet apetytu nie mam
dobrze że jutro wolne od treningów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Co do bóli brzucha ja też czesto jem codziennie to samo a nieraz się zdarzy ze w nocy mnie przegoni ostry ból do toalety, ale widocznie nieraz się coś musi przeczyścić w organizmie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
mlodyW
Remik siła super max z profilu aktualny 150kg?


max 150 z początku roku
ale teraz będzie podobnie lub ciut więcej nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19296
Ale tłumaczenie XDDD padłem

Impossible is nothing.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron 19 lat novedex itp

Następny temat

ActivLab - Dextrose Xtra

WHEY premium