SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Masa -Center88 start str 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Center, rozgrzej sie ta 37-ka i zapodaj sobie porzadne bodzce na 50, to nie takie straszne, nie nie ma czego sie obawiac.

Nastaw sie na 5 ruchow zeby za bardzo nie szarpac w dalszych ruchach i co trening dokladaj po 1 powt.

Odpoczywaj po minucie miedzy prawa a lewa i tyle samo miedzy lewa a prawa.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Ahh ta regeneracja piekny dzien mozna sobie pospac i pojesc ostatnio troche sie przestawilem spie w dzien a w nocy niemoge zasnac .
2 posilki juz za mna .
Rano ryż+jaja
Nastepnie gainer czekolada(troche lepszy niz orzech jednak tak samo dno)+wpc vanila.
Teraz zjem sobie 200g razowego i 2x serek wiejski 200g
potem 2 porcje piersi z ryzem i na koniec dnia wpc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29617 Napisanych postów 62987 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902781
z tego co pamietam stosujesz wpc ostrowi.jak ze smakami?da sie przelknac wanilie?sam sie przymierzam do cyklu skladam arsenal i mysle czy wziac wpc smakowe czy naturala.
ps. gratuluje wynikow i prowadzenia testu.oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
odpowiem za siebie - owoce leśne IMHO najlepsze, naturalne też mi nie przeszkadza, ale gdy dodaję do posiłku, żeby nie zepsuć sobie smaku dosypuję trochę kakao


pozdro center

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
owoców lesnych niemam...natural hmm najgorszej sie sprawowowal jesli chodzi o mieszanie np z gainerem lub czym kolwiek.Truskawka+banan nadają sie do picia z wodą ,z mlekiem wszystkie ujdą oczywiscie dla smaku mozna dac slodzik ja juz dam w dupie bi9ore wode wrzucam wwpc zajadam omegą i poprostu pije smaki napewno lepsze od naturala imo.
kozik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Dzien minal odpoczywajac Troche pospalem w dzien potem pojechal do kobiety neidlugo wypije porcje wpc zjem omege i pojde sie polozyc jutro barki+klata niemoge sie doczekac juz dzis chcialem isc na trening.Zobaczymy jak jutro sukcesy.dobranoc.
Terazjuz powaznie ide spac poczytalem troche wpc wypilem omege zagryzlem czas sie polozyc .

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2007-01-09 01:22:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Rozmyslam sobie tak .... i chyba provi dam pod koniec zaczne 2tyg przed odblokiem i bede jadl jakies 5tyg w dawce 50mg zeby na odbloku humorek byl ok fajka dzialala i zeby troche odblokowalo.
myslalem zeby dać winka wiecej tj. dorzucic np oral w malej dawce 10-20 mg ed np EAP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Wlasnie zarzucilem piersi+ryz i bede lecial na trening na moje wytesknione barki i klatke.Niewiem ale keidys strasznie nie lubilem barow robic dzis to moja ulubiona partia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Wrocilem do domku niedawno wiec robie wypiske z treningu.Generalnie idzie do przodu zauwazylem takze pewna prawidlowosc ale o tym na koncu wpisu.
WYPIS Z TRENINGU:
1cw unoszenie na boki 15 powt x12kg + wyciskanie zza karku 92,5/92,5/95/97,5.Myslalem ze bedzie ciezej dorzucilem znowu troche 97,5 juz bylo ciezej ale dalem rade najwiecej sily kosztuje mnie zalozenie na haki bo przyrotkie rece mam .Wykonane jednak bez pomocy.
2cwwyciskanie hantli 32,5/35/37,5/37,5. Troche 1cw sil mi zabralo ale dalem rade choc bylo ciezko i to cw najwiecej czasu mi zajelo.
3cw po dwoch dosc ciezkich cwiczeniach bylo troche lzej dolny wciag 70kgx10 powt wykonywane powoli.
4cw szrugsy sztanga z tylu 60/80/100/120 15/15/10/10 . Bylo wporzadku lubie to cwiczenie chwyt dzis troche lepiej .
5cwrozpietki skos 27,5kg 3 serie dosc rozciagalem fajnie rwalo po barach.
6cw35x10 powt 3 serie wyciskania na skosie hantlami tez wporzadku jednak czulem juz zmeczenie.

OBSERWACJE:
Zdecydowanie lepiej wychodza treningi i lepiej sila idzie kiedy wykonuje partie 2x w tyg i robie pelny zaplanowany trening , sila rosnie i o to chodzi , proponuje kazdemu sprobowac tej metody na mnie akurat sie sprawdza i sobie chwale bedac ON zawsze bede robil juz partie 2x w tyg wiadomo intensywnosc mocna i slabsza to podstawa przeciez wiadomo niechcemy sie przetrenowac.Generalnie widze efekty przykladania się do tego co robie i w sile i w masie choc wiadomo wizualnie wyglada tragicznie jednak kg ida do przodu wymiary rosną i wyglada to lepiej no ale wiadomo przy takim bf nadal tragedia , jednak na wszystko przyjdzie czas.Zaczalem od konca ale poki co jestem zadowolony i mysle ze bedzie tak do konca.
Zastanawialem sie przystepujac do testu czy warto jechac ostro czyli dlugo i dosc intensywnie laczyc kilka srodków.No i powiem szczerze ze bylo warto patrzac przez pryzmat efektu bo jak organizm to przyjal dowiem sie pewnie w przyszlosci jednak napewno bede robil bombke raz a porzadnie jeden cykl porzadny na kilkanascie tyg bo wnioskuje ze w czasie paru tyg nie idzie zbudowac masy i jej zatrzymac przez ten czas.Oczywiscie nie naklaniam nikogo do robienia takich eksperymentow bo kazdy organizm reaguje inaczej.Co do dawek hmm zalezy jak dla kogo 30mg mety i 0,5 g testa week to jeszcze nie takie straszne dawki 300mg deki tez nie robi furory 100mg propa eod to tez nie jakas bomba a wins 50mg eod to standard.
To tyle odemnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
spasle plecy proponuje wyrzezbic tę masę bo troche gorzej wygladaja pozdro nie jest zle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol rozpiska

Następny temat

Pytanie co po przerwie? HELP

WHEY premium