SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Masa -Center88 start str 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
no zalozenie to 10cm w pasie przed wakacjami mialem miedzy 94-95 92 byloby jak znalazl teraz na wycince chcialbym dojsc jakies 6-8 cm a do wakacji zrzucic kolejne 6. Aby dojsc do 92 i tak by mi starczyło. Pewnie waga skoczy jeszcze jakies 5-7kg . I dojdzie jakies 2-3cm w bicepsie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Miesnie maja pamiec i wiadomo ze mase miesniowe ktora stracisz szybciej odrobisz niz jakbys niemial jej wcale w sensie ze latiwej wrocic z masa miesniową utraconą niz robic nową . Miesien wraca .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
No cos w tym jest, ale czy tak szybko? Ile masz teraz kalorii w diecie?

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
pewnie jem miedzy 3700-4500 roznie to pewnie wypada czasem wypada mi posilek jeden bo nie zdaze zjesc ale mysle w tej granicy jem codziennie.I widze nie podlewa mnie i lepiej to wyglada jak na moje dam zdjecia w drugi dzien swiat . Generalnie rewelki niema bo wiocha z takim poziomem bf ale epiej niz w wakacje i lepiej niz ostatnie foty.Jak juz zejde z bf to raz na zawsze i bede 3mal sylwetke a nie hustał sie bo w****ia mnie taka bania zle sie czuje z tym i ogolnie co to za wyglad majac tluszcz mozna miec mase ale kurde juz niemoge patrzec na to . Z roku na rok bedzie lepiej .
Ciesze sie ze pas nie rosnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Miesnie nie maja pamieci... to Ty pamietasz co bylo i idziesz po to .. latwiej.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 516 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3113
wodyn - bzdura !!!

W taki razie jak wytłumaczysz u mnie 2cm na 100mg propa E2D przez 6 tyg ??? Nic nie spadło po cyklu. Bling na jeszcze mniejszej dawce 3cm po kontuzjji odrobił, gdu normalnie ciężko jest mi zrobić 1.5cm na konkretnym cyklu.

Zmieniony przez - Deca_ban w dniu 2006-12-25 06:58:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 130 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3774
WODYN- własnie ze mają i nawet chyba można to nazwać EFEKTEM PAMIECI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
No moze Wodyn zle sie wyrazil. Chodzi o to chyba ze miesnie nie maja swoich wyspecjalizowanych komorek pamieciowych, od tego jest mozg, ktory ma "wyzlobione" odpowiednie sciezki i wysyla odpowiednie sygnaly do tkanki miesniowej.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Przeczytaliscie polowe zdania i wystawiacie mi oceny?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
pamięć mięsniowa - tego zdania nie tłumaczy sie dosłownie ,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol rozpiska

Następny temat

Pytanie co po przerwie? HELP

WHEY premium