SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Masa -Center88 start str 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
nie no aeroby bedą jasne.Przeciez bez tego nic nie zrobie.
Marcin niemam tam lustra , i kawalek ruchu to kawalek , nie do konca mialem robic . Jesli i tak troche za krotki to wydluze.
Co do francuza faktycznie ciezko bylo wczoraj bardziej popracuje nad nie rozjazdem lokcia ,pozatym skullcrusher to skullcrusher robie do czola.
Moze troche przy francuzie zatracilem sie dokladajac obciazenia co trening.
Pracujac nad definicją troche pewnie zmniejsze obciazenie.
Wejscie na jakosc to takze dorzucenie treningu brzucha ok 3x w tyg.
GUNMANfarmak oczywiscie.


Zmieniony przez - Center88 w dniu 2006-12-29 13:13:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767


Fotki do porownania na prozbe WODYNA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 516 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3113
łoookurva powiem ci że w rzeczywistości wyglądasz lepiej niż na foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
bez urazy, ale Ty za koks się łapiesz?

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 500 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3907
nic specjalnego tak samo po redukcji bedzie , diete masz do bani bo straszny prosiak z ciebie.zero zarysu

daj fotke w normalnej pozie bez napinki przodem

Zmieniony przez - _Gunman_ w dniu 2006-12-29 18:12:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Gunman widze chyba nie czytales od poczatku tematu.Wiec cofne na strone 16 luknij fotki z przed wakacji , zatluscilem sie przez wakacje i to zdrowo niestety.Z dieta jest ok w pasie nie przybywa nie zatluszczam sie bardziej , takie slowa tylko motywuja gdyz ja wiem ze bedzie inaczej bo wiem czego chce.I udowodnie niedowiarkom co nieco.
Bernardx nie komentuje kazdy robi to co lubi , kiedys moze zobaczysz ze nie jestem typem co nawp*****la sie koksu i ma w dupie wszystko byle sie na koksic.Tylko wkladam duzo w to od siebie sporo serca i picz co chcesz i tak leje na Ciebie i na to co piszesz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
center daj fote przodem z opuszczonymi rekami tak na wyluzce bo te sa malo obiektywne. moze nie umiesz spiac tak jak trzeba. ale fatu sporo. redukcja musi byc na lato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Masz duzy tulow, sadze ze to dlatego ze cwiczenia zlozone dzialaja na Ciebie lepiej niz izolowane, jak np na ramiona czy ew przedramiona. Ja mam podobnie... moze byc tez winny za duzy katowy zakres ruchu i zwiazane z tym "martwe strefy".

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol rozpiska

Następny temat

Pytanie co po przerwie? HELP

WHEY premium