SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Masa -Center88 start str 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 5557 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53767
dzieki rowniez z tego co wiem to rowniez na bombce jestes powodzenia i dobry efektow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 5557 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53767
Porcja wpc omega metax liv i spac... moze zasne bo ostatni ciezko wykonczony jestem czuje sie slabo grypa atakuje wzialem troche lekow moze jutro troche wodki pomoze.
Mierzylem biceps dzis 44,5. od poczatku cyklu ok 3cm.
Generalnie gainera ostatnio pijam rzadko wole sobie zjesc ryzu gainer smakuje jak gowno rzygam juz nim muli na zoladku obojetnie czy z woda czy mlekiem smakowo tez lipa Vitalmaxowi mowimy nie wiecej juz nic nie kupie tej firmy.Sprzedam 7,5kg prawdopodobnie i dokupie troche białka.Juz wpc na ktore narzekaja smakouje o niebo lepiej i niemam zadnych sensacji z nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 14936 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31442
Na skosiegowa w dol wiecej jak 70 nie daje rady?
Podobny ciezar jak na sztangielkach.
Moze za nisko opuszczasz?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
opuszczam az dotknę czyli do konca.Poprostu jestem juz wywalony ostro ale bardziej chodzi o to ze jak jestem juz zmeczony to zaczyna mi chrupac w barku prawym tak jak przy hantlach tak nie bolalo tak tutaj chrup co powtorzenie zaloze wiecej moze w next week .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30614
test juz skonczony? bo nie w temacie jestem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
bedzie skonczy w ostatnim tygodniu marca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 14936 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31442
Wiadomo ze do konca , ale gdzie: klata, pod klata, brzuch?

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
pod klatką kilka cm ponizej klatki hmm kurde ciezko mi powiedziec i odtowrzyc pamiecia dokladnie do jakoego miejsca ale pod klata jakies 5cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Znawca
OłKej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7425
to ile cykl trwa 4 miesioace?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol rozpiska

Następny temat

Metanabol a bieganie

Fruzelina