SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Masa -Center88 start str 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Ale ja nie namawiam nikogo na tyle serii.

No i najwazniejsze ze do zalamania bylo moze 1-2 w calym treningu.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Jasne rozumiem :). Kurde zjadlbym sobie twarogu jeszcze chyba ide szukac po sklepach bo pewnie pojde spac o 3 to wtedy lykne wpc a teraz bym cos zjadl.Generalnie to musze powiedziec ze niemam jakiegos wielkiego apetytu na cyklu tzn jakby to powiedziec spokojnie najem sie malymi porcjami , ale dzis cos mam ochote zjesc . Zaplanowalem mniej wiecej tak ze zawsze po treningu silowym rowerek bedzie 20-30 minutek i potem w domu bede smigal na stacjonarnym jeszcze ,od tego zancze zobaczymy jak z kondycja moze przejde na wiecej minut lub pokombinuje towar juz w drodze chetnie bym juz otworzyl czarodziejskie pudeleczko i napelnij strzykawe winkiem . Poki co nastawienie mam ok wiem ze musze to zrobic i tyle ,bo lustro nie klamie ;).na winku i propie mysle zrobie jeszcze troche miesa i sila tez skoczy i tak bede myslal pozytywnie.Generalnie bedac na towarze caly czas udziela mi sie humor i mam energie i nastawienie pozytywne ,pozatym towar mnie uspokoil tzn nie denerwuje juz sie wcale szybko jestem zupelnie spokojny nie wybucham itd zupelnie inaczej zdarzalo mi sie szalec na mecie i tescie a teraz spore dawki a ja zupelnie spokojny dziwna sprawa ale bardzo mnie to cieszy bo jak widze niektorych kozakow na towarze to tylko po ryju lac za cwaniactwo.Dwa arbuzy pod pache i jazda ;).
Dzis relaks jutro uderzam klate bedzie ostro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
buehehee ale mialem kwas w nocy spie sobie spie i nagle jest godzina 4:32 i czuje jak cos mi leci z nosa pierwsza mysl o ****a cisnienie (bolala mnie troche glowa wieczorem) krew mi leci chyba lipa sie robi i jeszcze otwieram oczy i obraz chamsko mi sie zamazuje mowie o co chodzi czym predzej wstalem zapalam swiatla a w ryju czuje rzygi bylem pewien ze pomoczylem koldre a tam zadnego sladu lekka kropka czego?zygow to tylko salatka chyba ktora jadlem wczoraj niewiem w kazdym razie caly nos mialem zawalony i zanim moglem zasnac znow minelo 40min opilem sie i wysmarkalem i bylo ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
a tak BTW co myslicie o mieszaniu propa faemaka z winem zambonu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
To jakies saidy sa

Super polaczenie. A czemu pytasz?

Zmieniony przez - Deliver w dniu 2007-01-18 13:53:15

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
bo zastanawiam sie nad mieszaniem w jednej strzykawce tego shitu niechce robic za duzo shotow 2shoty co 2 dni troche za duzo zastanawialem sie nad tym ze wzgledu na rodzaj zawiesiny woda i olej.Bueehehe zoralem sie stary bo nigdy mi krew z nosa nie leciala naszczescie nie byla to krew a bylo tak rzadie ze myslalem ze jucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Mozesz mieszac, olej z woda i tak sie nigdy nie polacza.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 516 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3113
i znowu te wypisy, jak to niby siła poszła . . .

czy o siłe chodziło w tym cyklu, czy o poprawienie sylwetki ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Jezeli mu sila dobrze idzie to czemu ma sie nie pochwalic?

Push The Limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol rozpiska

Następny temat

Pytanie co po przerwie? HELP

WHEY premium