SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Masa -Center88 start str 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Ladnie, to powrownanie lapek jest w deche..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
wracając do twojego trenowania.. co teraz redukcje planujesz nie... na jakich srodkach masz zamiar ja załączyć?? pewnie głownie na diecie się skupisz wegle bedziesz obcinał itp itd??

"Bydgoszcz moim miastem moją siłą!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
center za***iscie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
spora różnica na +
ciekawi mnie podsumowanie a jeszcze tyle czasu
a jak jest z wagą??
pozdro.

Zmieniony przez - wawek w dniu 2007-01-20 11:36:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Junior.WODYN,Krzys88,Wawekdzieki chlopaki bedzie lepiej .
wawek- waga niewiem bo niemam w domu u sasiada sie waze moze skocze dzis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupuj masc na rozstępy po ci łapy rozsadzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
Center teraz do lecisz z redukcją wiec waga i wymiary polecą troszke... cykl dośc ostry cisnełeś nie tak jak mi mowiłeś na real odczuwasz jakieś skutki uboczne jeszcze?? lub czy wogóle odczuwałeś?? jak sie czujesz ogólnie po cyklu.. jak przeżywasz zejście z cyklu?? czujesz osłabienie lub inne tego typu dolegliwości??

"Bydgoszcz moim miastem moją siłą!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Junior sadze ze z lapy duzo nie poleci obstawiam ze zrobie jeszcze 1-1,5cm a ile zejdze to niemam pojecia ponizej 45 nie bedzie ;).
Skutki uboczne pisalem wczesniej dopiero jestem po niecalych 8tyg cyklu wzrost owlosienia ,cisnienie ciut wyzsze,bolaly mnie jaja jak biegalem ale to moze od seksu,2 razy "czulem" serducho nie bol ale neiwiem czulem ze je mam pozatym wszystko dobrze nic powaznego.
na real mowilem to samo ale byles na***any za bardzo zeby czaic jeszcze 8tyg przedemna wiec spoko reszte napisalem Ci na gg pozatym pisze kilka stron wczesniej .

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2007-01-20 13:40:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Dzisiaj czas regeneracji wiec odpoczywam sobie i zajadam :) prawdopodobnie wieczorkiem jakis wypad do kina lub na miasto .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
fajnie by było jak byś dał jeszcze foto przodem klate bez napinki

edit: który to tydzień cyklu?

Zmieniony przez - sQs_Dziki w dniu 2007-01-20 17:24:26

Steroids adwenture in progress.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol rozpiska

Następny temat

Pytanie co po przerwie? HELP

WHEY premium