SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Masa -Center88 start str 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
hehe nie czesto jak raz pojde to na dlugo mam spokoj bo ciemna karnacja jestem a nie laze jak kretyn . Pozatym nieboj sie ja i tak koncze cykl po 16tyg ty szybciej wiec nie dygaj bo wiem o co Ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
A ja wcale nie skoncze po 12tyg Lubie przedluzac cykle... w nieskonczonosc
Jesli chodzi o solarke to ja jestem blondynem i musze lazic codziennie

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
----> tyle powiem czerwony jesteś na tych fotach jakby Cie na roznie przypiekali hehehe ale codziennie to zartowales :D a co do przedluzania... wiem cos o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Fakt troche przesadzilem. A co do czerwonosci to od pompy

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Witam
Wstałem dziś troszkę później niż zwykle i jem sniadanie standardowo+platki owsiane 2 kromki razowego i 4 jaja + dodatki do płatków.
Dzisiaj renegenracja wiec odpoczywam spanie kino i relaks;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
troche dzisiaj pozamienialy mi sie posiłki i tak o to zjadlem sniadanie jak pisałem potem wypilem sobie bulka , przed wyjsciem do kina zjadłem 200g twarogu razowy z pomidorem potem wcialem w restauracji ryz + shoarme i surowkę no i na kolacje poszlo 250g cyca z kurczaka bez niczego czeka mnie jeszcze wpc i kima . Generalnie odpoczywalem dzisiaj troche spalem w ciagu dnia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
zrobisz sobie krzywde tym 16 tyg cyklem

w matrixie to dobrze wytlumaczyli...przyczyna-skutek

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
Center zamierzasz zastosowac HCG w koncówce cyklu? czy chcesz przeprowanic odblok na clomid+tamo?

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Ksiedzu dlaczego tak uwazasz?
tak chce dac pod koniec hcg zalezy jak silny blok bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Niestety przez weekend byłem troszke zajęty wiec nie zagladałem tutaj.

WYPIS Z TRENINGU:
1 cw dorzuciłem 5 kg na wyciskanie na skosie rozpietki zostało 16kg 3 serie dosc wymeczona w czwartek ost 2 powtorzenia kolega pomogł.
2cw Hantle zostały tak samo 27,5/30/32,5 na rozpietkach poszło 5 kg wiecej zaczalem od 76kg . Hantle zostawilem tak samo gdyż boli mnie na plaskiej bark cos mi przeskakuje nie przyjemne uczucie tak samo przy butterly serie po 10 powt meczą bark wiec chyba wyrzuce i bede robic 8/8/6/6 . Cos chrupalo tez podczas 1 cw rozpietkach na plaskiej jednak zrobilem normalnie
3cw bylem juz ostro wymeczony dlatego dałem 65kg po 10 razy stały ciężar a na bramie tak jak ostatnio i tez bylo ciezko czwartej serii wogole nie zrobilem bo juz niemialem sił aby zrobic chociaz 5 powt na wyciskaniu.3 serie zrobiona z pomocą przy 3 ost powtorzeniach druga seria w ostatnim powt pomoc.Na bramie poradzilem sobie jednak nie starczylo sil by w 3 serii wykonac ostatnie powtorzenie.Poprostu miesnie juz byly zmeczony i odmowily posluszenstwa.Trening klaty uwazam za dosc udany.
NOGI
Wykonałem tak samo jak ostatnio z identycznym obciazeniem gdyż bolą mnie kolana jednak wymeczyłem je troche.
Wczoraj odczuwalem mocne zakwasy w dwuglowych pewnie po martwym na prostych nogach.

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2006-12-03 20:33:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol rozpiska

Następny temat

Pytanie co po przerwie? HELP

WHEY premium