SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Masa -Center88 start str 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Moze jakas przerwa w trakcie???

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
HCG i do przodu

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Rozmawialem z Centerem na GG, i wyszlo na to ze nie czuje bolow na poreczach.
Ale fakt ze niekoniecznie wyprobowal glebokie, o czym teraz sie dowiaduje.

Sa rozne urazy lub predyspozycje do nich. Nie ma czegos takiego ze jak dwie osoby maja klopoty z kolanem to od razu wiadomo ze obie maja np zerwane sciegno krzyzowe. Dlaczego wiec zakladasz ze akurat te 2 cwiczenia beda zle? Kontrprzyklad; kolega na plaskiej moze wyciskac jak chce i ile chce i nic. "Porecze" ma bardzo dobre. na skosie pobolewaja go bary. W wyciskaniu siedzac dosc mocno go bola. Ale stojac juz nie.
Skad wiec te zarzuty ??

Co do pompek bez obciazenia to z racji obciazenia i zakresu ruchu w barku w porownaniu chocby z wyciskaniem lezac... z calym szacunkiem.. nie rob sobie ze mnie/z siebie jaj... Nic sie zlego nie stanie a rozruch w tej plaszczyznie jest konieczny dla ewentualnej rekonwalescencji.

<zalamka>


WODYN:

Primo: nie zarzuty, lecz uwaga z mojej strony.
Secundo: sam obecnie zmagam się z bolącym barkiem i widzę, że Center miał problemy z bólem przy identycznych ćwiczeniach, co ja, wiec na podstawie analogii jestem w stanie ocenić z sensowną dozą prawdopodobieństwa, gdzie może go boleć najbardziej.
Tertio: co do pompek bez obciążenia, to nasz kolega 50kg nie waży, więc przednie aktony będą musiały przy pompkach konkretnie popracować, a to przy ich właśnie pracy &#8211; z tego co widzę &#8211; pojawia się bolesność. Inna sprawa, że przy sensownej rozgrzewce jest szansa, że ból będzie mały.

<niepodłamujący się uwagami niezgodnymi z moim punktem widzenia>

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2006-12-04 11:39:51

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
A ja nadal swoje: niech sprawdzi na sobie(kiedys tam).

<udajacy ze rozumie makaronizmy >

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-04 12:01:45

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
KOPIUJE ZE STR 9:

D1:
-wstepne zmeczenie klaty dolnej
-skos: wyciskania

-wstepne zmeczenie na boczne bary
-wyciskanie na bary

-izolowane na triceps
-zlozone na triceps

D2(przeplatanka bica i plecow: jak nie sprobojesz to nie uwierzysz ):
-bicepsy: podstawowe cw, np oszukane mlotki naprzemienne

-unoszenie sztangielek bokiem w opadzie
-wioslowania

-sciagania z gory

-bicepsy: pompa/izolowane

-wioslowania: pompa

D3:
-prostowanie nog 20-30p
-wypychanie nogami 15-20p
-uginanie nog 15-20p
-martwy na sztywnych nogach 15p
-lydki
-przedramiona(tak! dzien po plecach!)
-brzuch

D4: odpoczynek lub jazda od nowa, druga polowa tygodnia powinna byc na innym rodzaju intensywnosci. Przykladowo mozesz zastosowac tu ruchy w zwolnionym tempie(na prawde slimaczym). W ten sposob dajesz odpoczac nerwom...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
center chodzi mi o to ze na twoim poziome te 16 tyg na soku to nieporozumienie jak dla mnie.


zrob badania przed i po waleniu winstrolu.zobaczysz o co tak walcze

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
WODYN ten plan mi sie nie widzi juz rozmawialismy o tym.Sproboje tak jak ja mysle ,prostowniki dorzuce do ud ,nogi to nie moj priorytet cwicze poprostu zeby je wzmocnic bo masy za duzej i tak nie rozwine.Sproboje zastosowac tak jak pisalem wczesniej.
Pompki z obciazeniem nie przejdą tymbardziej glebokie za duzo waże , i z trudem jestem w stanie wykonac 8 powt nei schodzac za nisko.
Trening dorzuce do klatki na koniec wyciskanie na bary i unoszenie sztangi przed siebie (moze wznosy bokiem jakos to polacze)
do plecow dorzuce 2cw na bica i trica a do bica cos na plecy.
Do barów dam wyciskanie hantli na koniec i rozpietki na skosie moze w laczonej najpierw rozpietki potem wyciskania.
Druga partia ma byc wykonywana mniej intensywnie niz priorytetowa .
Zobaczymy jak to bedzie wygladac
PRZERWY nie robie bo po co . Wrzuce na koniec HCG albo podczas jak libido bedzie kulec.
Cykl 16 tyg poniewaz musze nadrobic to co stracilem i zrobic to co mialem przez ten okres po cyklu zrobie jakies 2-3mc offu i moze uderze coś jeszcze.Niewiem.
Ksiedzu robie jak uważam truje sie ostro ale bede sie starac wykorzystac potencjal na maxa przykladajac sie do diety i treningow robie tak i to moja sprawa jesli bede chcial to i pociagne caly rok na cyklu i nie tobie to oceniac , pewnie i masz racje ale czy kazdy postepuje tak jak byc powinno?nie odpowiedz jest prosta ,jesli nie podoba Ci sie to to nie zagladaj i nie wpisuj swoich pogladow gdyż juz je znamy , moim celem jest zobaczenie-pokazywanie innym czy cos takiego sens patrzac na efekt koncowy .

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2006-12-04 14:00:52

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2006-12-04 14:03:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
rob jak uwazasz,jestes dorosly

moje zdanie znasz

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
znam i dzieki za rady i opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Jak przyjde z miasta to go przerobie nieco...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol rozpiska

Następny temat

Pytanie co po przerwie? HELP

WHEY premium