SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: ''''A'''' jak...................masa na animalach - pods. str.50!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
kscman ja bym tam robil
pewnie sa osoby ktore wala 6tygodni nonstop
ale cos musi byc na rzeczy skoro jest napisane zeby zrobic tydzien OFF

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Widac odrazu ze na +. Wage i wymiary widac po porownaniu. Szczegolnie dobrze widac jak pokazujesz bicepsy przodem oraz plecki.
Co do samych suplementow to szkoda bo wlasnie jak napisales cena odstarasza. A produkt dobry. Mialem okazje raz Pumpa sprobowac to rewelacja.

Dobry tescior.
To teraz musisz zniszczyc przy redukcji

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
fajnie solar, tylko jak tak sie przyglądam Twoim poczynaniom, to po redukcji będziesz wyglądał z dupy w porównaniu do tego co jest obecnie... a teraz jest naprawde fajnie


nie lepiej by było Ci cały czas cisnąć diete w miare na "lean mass" i do tego kręcic aeroby ??

wydaje mi sie ze to by bylo najlepsze, a Ty tak cały czas, masa/redukcja/masa/redukcja iii i tak k**wa do za****nia

wszystkiego dobrego pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie jestem za***isty. Ale.. spójrz na swoje fotki z twoich testów z przed 3 lat i się zastanów co robisz źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
to samo myśle na ten temat

nie ma tragedii z brzuchem, wiec nie wiem po co juz redukowac , trzymaj miche, aeroby i bedzie ok

Zmieniony przez - nka w dniu 2010-05-10 19:47:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie lepiej by było Ci cały czas cisnąć diete w miare na "lean mass" i do tego kręcic aeroby ??

nie jest to najlpesym wyjsciem dla mnie teraz
za duzy bebzon jest - nie bede w stanie zrobic czystej masy

moglbym ale 1kg/miesiac czy dwa - mnie naprawde nie zadowala

mam nadzieje ze teraz wyjdzie redukcja - miesa duzo zostanie - bedzie baza do przyszlej masy

a Ty tak cały czas, masa/redukcja/masa/redukcja
redukcje mam 3,max.4 za soba przez te kilka lat
z czego 'dobra' byla tylko pierwsza

ostatnio wyszedl bardziej recomp dlatego teraz zrobie ponownie

Hakla
spójrz na swoje fotki z twoich testów z przed 3 lat i się zastanów co robisz źle.

w sensie - dieta byla zla,trening byl lajtowy
teraz jest inaczej

nka
nie ma tragedii z brzuchem, wiec nie wiem po co juz redukowac , trzymaj miche, aeroby i bedzie ok
jest zle - 90cm to psoro za duzo
zle sie czuje
bebzon wywalony do przodu za bardzo

zrzucic musze do wakacji - w mase nie bede dalej brnal bo jak pisalem wyzej
na czysta nie mam co liczyc
ew. przylozenie do diety z bilansem delikatnie powyzej 0
+ cardio
ale nie ma sensu bo za duzo czasu,za duzo wyrzeczen - a za male efekty

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Więc jak miska mniej wiecej solar bedzie wyglądała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
na pewnie nie tak












przez ten tydzien wpadlo
pizza/co drugi dzien
kilo lodow
tona owocoof



.......przed chwila





...umieram z przezarstwa

Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-05-10 22:37:18

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
I w ciągu tygodnia zapasiesz się tak, że będzie z 3 kilo więcej do spalenia Wiem po sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
heheheh

2 pierwsze posilki si - nawet bardzo
ostatni tez si

gorzej obiad + kolacja

ale jak ostatnio - wiem ze bedzie redukcja - wiec podsiwadomie moge sobie na wiecej pozwolic - w sensie naladowac akumulatorki
ale od jutra dietka
a za dwa tygodnie ruszamy z suplami i testem


ps.
zapraszam

Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-05-10 23:07:19

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina

Następny temat

Dobry zestaw na masę

WHEY premium