SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: ''''A'''' jak...................masa na animalach - pods. str.50!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Soalros co tu tak duzo spamu? Calkowicie przegapilem ten temat Test Animali? STRZAL w dziesiatke! Osoba dobra w tescie rozpiski dieta i wszystko prowadzone na profesjonalnym poziomie, bede wpadal i czytal bardzo duzo :) Akurat trafilem w 10 bo widze tez lecisz CC i bede lekko niektore posilki "kopiowal" od Ciebie :) Chyba sie nie obrazisz
ps.
a tak nawiasem tylko sie nie obraz ;P Liczylem bardzo mocno na Ciebie po tej redukcji. Jest dobrze ale liczylem ze zmieciesz konkurencje.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Tylko się nie zakochaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
O to sie nie martw

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ale pisal do mnie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
To post do skasowania. Ten pomylony. Wydawało mi sie ze to do mnie.

Zmieniony przez - maciekslu1 w dniu 2010-03-31 16:03:31

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
......a na powaznie - jak czytam przebieg (dieta przedewszystkim) to tez myslalem ze pojdzie lepiej
nigdy ale to nigdy nie jechalem tak nisko na kcal
2100-2200kcal!!
0,3-1g ww

widocznie czegos zabraklo - kropki nad i (cardio 2-3x wiecej)
a moze i czasu (2-3tgodnie)

kolejnym razem wiem od czego zaczac - i w jaka strone zmierzac
dlatego tez wartro prowadzic testy/blogi

kartki gina
blog nigdy nie zginie (moze czasami)



maciekslu1
Wydawało mi sie ze to do mnie.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-03-31 16:05:50

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No tak zabrakło. Ale doswiadczenie sie liczy tak jak zauwazyles, tego bledu nie zrobisz. A co do samego tematu to mialem zastrzezenia. Dlaczego robiac taki obszerny test nie mozesz zrobic 2 tematow? 1 tylko rozpisku a 2 spam etc. Wtedy moznaby pokolei zobaczyc rozpiski dokladnie a nie szukac ich. Straasznie dlugo sie czasami ladowalo to wszystko.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Solar 2200 kcal to faktycznie mało, bo tyle miałam w dzień wysoki jak zaczynałam carb cycling. Jednak aeroby maja ogromne znaczenie w redukcji i nie należy ich ignorować. Zaś w połączeniu z siłówką i interwałami dają naprawdę świetne efekty.

Zauważyłam też, że aero na rowerku stacjonarnym to jednak nie to samo co jazda w plenerze rowerem. To drugie jest bardziej wymagające i męczące, a poza tym przyjemniejsze

Już lepiej zamiast na stacjonarnym wskoczyć na bieżnię albo orbitrek.

Robiłam interwały wpierw na rowerku, a potem na orbitreku i napisze tak - lepiej HIIT robić na orbitreku - on daje naprawdę popalić, na rowerze takiego czegoś się nie osiągnie

Zmieniony przez - Asariah w dniu 2010-03-31 17:18:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nastepnym razem przyloze sie bardziej do aero/hiit

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
Solar Ty masz jakiegoś bota co Ci nabija wejścia ??;> muszę się bardziej postarać żeby mieć takie zainteresowanie tematem :P

"Mess with the best die like the rest"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina

Następny temat

Dobry zestaw na masę

WHEY premium