SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: ''''A'''' jak...................masa na animalach - pods. str.50!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
Na 100% daje max 1.4 przelicznik,
w wakacje dojdzie granie w siatke co drugi dzień to wtedy dam 1.6
teraz praca siedząca raczej, 3 razy siłka, spacery z psem i tyle z mojej aktywności :)

Dzięki za rozjaśnienie wszystkie raz jeszcze SOlaros, Sog byłby odemnie już chyba z 10 ale nie da się:)
a co do diety to narazie zrobie proste swoje własne CC
w DT dzień , HC 4,5gr węgli na kg , 1.5gr tłuszczy na kg
w DNT dzień , MC 3,5gr węgli na kg , 2gr tłuszczy na kg
białko dam ok 2,5gr
no i centymetr, waga , lustro i później będę wszystko korygował zmieniał itp.:)

pozdrawiam

Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-04-27 19:05:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
kazda dieta ma to do siebie ze mozna ja 'ustawiac' pod siebie
ale trzymajac sie glownych zasad!

dlatego ze kazdy jest inny
kazdy inaczej reaguje na wysokie czy niskie ilosci czy to wegli,bialka konczac na facie

a zasady wlasnie sa po to - aby od czegos zaczac - na czyms bazowac a z czasem korygowac wraz z progresem lub jego brakiem

podstawa - to waga,lustro,centymetr i zmiany zmiany zmiany - jesli 'stoi' w miejscu waga....

ja kiedys robilem ten blad ze od poczatku do konca ten sam bilans mialem - maximum wagi osiagalem po 3tygodniach i taka byla juz do konca
dlaczego?
bo scisle sie trzymalem tego zapotrzebowania
waga poszla do gory,organizm zwiekszyl metabolizm i juz dawno zrobil z tego co bylo na poczatku nadwyzka - stanem na '0',na utrzymanie - tak na chlopski sposob rozumujac......

Zaczynac rozsadnie
co tydzien/dwa pomiary
co tydzien/dwa zmiany

czy to redukcja czy to masa

pozdro



Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-04-27 19:32:58

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
a jeszcze jak możesz napisz, jak wg ciebie jest z nabieraniem masy,
np codziennie się ważysz i ile powinno być codziennie więcej na wadze aby wiedzieć ,że dieta dobrze działa?
200-300gram dziennie więcej powinien człowiek ważyć , przy takiej nadwyżce kCAL ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
codziennie nie ma sensu się ważyć co tydzień-dwa jest różnica ;)

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Nawet co tydzień nie jest miarodajne. Możesz zjeść nieco więcej węgli i Ci zatrzyma trochę wody i pomyślisz że poszła masa a to tylko woda i glikogen np.

Lustro jest najlepszym podpowiadaczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Ja zaczynałęm od tego przlicznika co podałeś i oczywiście że od 1,6 nieacząłem odrazu.
napisałem tak bo kscman pisał że na 3200 kcall waga stąła i że nakrecił metabolizm.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
kscman codziennie nie ma sensu
tydzien - dwa mniej wiecej - wtedy bedziesz wiedzial na czym stoisz i czy idziesz w dobra strone

tak samo skoki ->200-300kcal max

...tak jak napisal mr_acid
a ile powinno byc wiecej - to juz zalezy
0,5kg
1kg
czy nawet 2kg
zalezy od wielu czynnikow

przytyjesz 0,5kg
bebzon bez zmian - wiesz ze mozesz dowalic wiecej ww i to smialo

Eltoro_KrK
Nawet co tydzień nie jest miarodajne. Możesz zjeść nieco więcej węgli i Ci zatrzyma trochę wody i pomyślisz że poszła masa a to tylko woda
co prawda to prawda
tak smao jak pra dnia

jak wchodze na wage na 2-3 dni - wtedy po 2-3pomiarach na tydzien wiem mniej wiecej na czym 'stoje'
ja mam tez to do siebie ze mam duze wahania wagi

jest poziom ponizej ktorego nie padam - jest wiecej jest czasami mniej
ale jest poziom ponizej ktorego nie schodze i ten 'poziom' uznaje za wge
w tak jak napisalem pomiedzy jednym a drugim dniem jest czasami 0,5-0,7kg roznicy wiec sporo

Lustro jest najlepszym podpowiadaczem.
podkoszulki i spodnie tez
moze to wydaje sie smieszne - ale tez widac czy zrobily sie bardziej obcisle albo spodnie bardziej ciasne
najgorzej tam gdzie nie potzreba -> w pasie

czarny2151 organizm caly czas potzrebuje bodzcow
czy to trening czy to dieta
po jakims czasie do wszystkiego sie przystosuje
tak samo na treningu musisz 'kombinowac' przynajmniej kg
a w menu iloscia kcal czy BWwT

dobrze reaguje przez tydzien,dwa,trzy - pozniej jest 'zastoj'
wiec co robisz?
dokladasz kcal i tak caly czas


Ja tez nie jestem zadnym 'specjalista' i nigdy kolo zadnego nawet nie siedzialem - ale moge pomoc bo troche wyciagnalem z wlasnych obserwacji ,wiem gdzie robilem i robie dalej bledy - moze komus sie przydac,moze ktos nie popleni tych samych bledow co wiekszosc albo przynajmniej popelni ich mniej........

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Solaros chyba już pytałem ale spytam raz jeszcze, bo mnie korci Jest sens kupować tego animal paka?
Jesteś w stanie na chwile obecną stwierdzić czy któryś z nich jest wart swojej ceny? Około stówy? myśle o paku, staku i mstaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
mstak - tak
stak - tak
jezeli chodzi o nabicie miecha + poprawe nastroju

A.pak - nie wiem



....a moze to wszystko jego zasluga


Ale osobiscie obstawiam m-staka + staka


Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-04-27 22:18:33

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
A N1-T z universala jadłeś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina

Następny temat

Dobry zestaw na masę

WHEY premium