SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: ''''A'''' jak...................masa na animalach - pods. str.50!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Solar, który z testowanych supli poleciłbys najbardziej - wiem ze stosowałes kilka na raz i tak od razu tródno stwierdzic ktory miał najwiekszy udział w tym co zrobiłes - ale tak subiektywnie/intuicyjnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
to co kryje najwieksza tajemnice a moze/i moc
mstak albo stak

eaa nitro - to aminki + cukier
animal nitro - to aminki
intra aid - to aminki + wegle + troche bialka

Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-05-05 22:47:02

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Ladnie Solarku, widze ze z testu na test paradoksalnie zwiekszasz progres, test jak zawsze bardzo fajny. Plecy na ogromny PLUS, w nastepnej kolejności lapy i klata. W tym przypadku jezeli chodzi o brzuch mozna zauwazyc jak wielka roznice robi 1,5cm. Niestety nawet tak bardzo ograniczone cukry jak u Ciebie co najciekawsze pod czas masy daja efekt odkladania sie w okolicach tali ;) Ale pamietajac o zasadzie 10 x masa, 1 wycinka, za pare lat bedziesz jak Cutler ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
hehehehe

ostatni tydzien z***alem - za duzo cukru
waga skoczyla ale tez czesc poszlo w bebzonik ale co tam - zrzuci sie

podswiadomie tez wiedzialem ze czeka mnie redukcja wiec moglem sobie pozwolic na wiecej cukru w postaci chociazby owocow na deserek

do tego sporo wchodzilo z supli - jakies 40-50g cukru wiec tez sporo
do tego owoce po treningu - i ostatni tydzien dwa bylo naprawde sporo

ale ratuje mnie to ze tylko w DT i tylko w okresie okolotreningpowym - a 80% nawet only after session


Poszlo lepiej niz 5wczesniejszych cykli bo w koncu zdalem sobie sprawe co jest wazne
dobra dieta + ciezki trening!

wczesniej lekki trening - taki ktory byl 'wygodny'
taka sobie dieta - zeby nie napisac do dupy
+ suple - ktore myslalem ze zrobie reszte

Ale nie tedy droga - inni mam nadzieje - ze moga tylko brac przyklad jak nie nalezy robic,na czym sie nie skupiac najbardziej - a co jest tak naprawde najwazniejsze!

Najlpiej ostatni rok czy poltora chcialbym wymazac - przynajmnije testy - ale sie nie da.
Ludfzie zawsze beda kojarzyc mnie z
gora supli -> efektow brak

moze teraz przynajmniej odrobine zmienia zdanie o mnie - a szukuje sie zycioofka w lipcu - jesli ttylko redukcji nie z***ie


.........ale jak mowi przyslowie do 2 x sztuka


jesli nie teraz to juz wogole




Czlowiek uczy sie na bledach a ja wiem gdzie (moglem) popelnic bledy.

Za tydzien zaczynam przygotowania do cyklu
Dobierac wszystko pod siebie
dieta,trening,cardio i te sprawy

Suple musze rozpisac - ktore juz nie moga sie doczekac aby zostaly w koncu otworzone



Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-05-06 00:39:06

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Przydały by sie foty z datami Progres jest, z tych produktów spróbóje kiedyś combo animal pak+ mstak+ stak i może test. Jak wygram w totka Pozdro i sog...nie wszedł


PS: w jakim programie i jak zrobić takie loga fajne? bannery czy jak to się zwie ?

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2010-05-06 07:23:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24815
Solar, czy nie ma przypadkiem dysproporcji w lapach? Na zdjeciach to wygladalo, jakby lewa byla sporo wieksza, moze kwestia spiecia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16072
Bicki poszly widac oraz barki, DOBRA robota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
jest dysproporcja - podchodzi pod 1,5cm

Eltoro_KrK - mam photoimpact
tam sa juz gotowe tla etc
nawet laik taki jak ja daje rade

Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-05-06 14:56:59

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13324
mam pytanie czy robisz jakies pomiary, gdzie widac poziom tłuszczu a masy czystej,
żeby potem porównać w rzeczywistości ile urosło fatu a ile czystej. Bo tu sie każdy chwali cieszy a to sam fat jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
mam fatcaliper - ale nie uzywam

ile mam dokladnie bf% nie interesuje mnie

wiem ze duzo - i wiem ze robiac mase przy duzym %bf wiecej idzie w fat niz suchej masy

nie potzrebne mi to zeby wiedziec ile mam dokladnie co do procenta

teraz mam duzo
za dwa miesiace bede mial mniej
proste

ktos kto sie lubi bawic - nic nie stoi na przeszkodzie
mi na razie wystarczaja 3 przyrzady
waga
centymetr
i lustro


a z drugiej strony - robiac mase nie da sie uniknac 'zdobycia' jakiegos % z tej masy w postaci tluszczu
nie da sie - tymbardziej endo

ekto jest trudniej zdobyc mase - tak samo trudniej sie zalac

endo jest latwiej o maae - ale jesli chca zrobic tow krotkim czasie to i tak nie unikna podlania

no chyba ze beda zadowoloni 1kg/miesiac - wtedy wszystko pod kontrola

ale co na to publika...?!



Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-05-06 22:00:29

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina

Następny temat

Dobry zestaw na masę

WHEY premium