SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Chuck'a nie dla mięczaka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155876

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
Ha, a u mnie dziś przełom - pokazałam mojemu facetowi zdjęcia z mojego podsumowania i jeszcze takie zestawienie zdjęć jak się wcześniej odchudzałam ( od lutego się odchudzałam i miałam zdjęcia z czerwca i jeszcze z sierpnia - w sierpniu byłam chudsza niż jak tu zaczynałam, a wyglądałam jak g - MA-SA-KRA - wychudzona i popuchnięta jednocześnie) i chyba wreszcie do niego dotarło, że się nie odchudzam i nie usiłuję przerobić się na kościotrupa.

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Ja teraz jeszcze musze poszukac jakiegos swira plci meskiej ktory bedzie mial tak samo w glowie jak ja jesli chodzi o treningi i bede kobieta prawie spelniona :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Moja mama też zadowolona, że TYLE jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
no mięcho krzepi. co do tych słodycz, to ja bym pewnie zjadła, bo słodkie lubię ale stoi mi przed oczami taka laska z podbną do mojej figury, tylko że 20kg cięższa - nogi jak patyki i brzuch jak bęben - i mi się odechciewa. nie będę sadła karmić, a sadło lubi słodkie. taka sytuacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Cru też bym takiego chciała ale juz za późno, za bardzo przywiązałam się do obecnego który siłownię unika łukim szerokim i je słodycze a nic nie widać po nim. Dobrze, że ma też wiele innych zalet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
A mój się zbiera na siłownię. Za każdym razem mówi, że od przyszłego miesiąca, bo fory mi daje.

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
CruellaDeMon
Ja teraz jeszcze musze poszukac jakiegos swira plci meskiej ktory bedzie mial tak samo w glowie jak ja jesli chodzi o treningi i bede kobieta prawie spelniona :P


tak!
popieram!

żeby jeszcze michę liczył...

czikita007
Moja mama też zadowolona, że TYLE jem


moi starzy też się cieszą. przez całe życie głodowałam, odmawiałam jedzenia: ziemniaków za dużo, mięso za tłuste, a teraz jem jem jem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
Czikita - ja mam takiego samego . Aktualnie jęczy, że nie może się ruszać, bo robił pompki. W środę .

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24231
Wasi TŻ też myślą, że będziecie wyglądać jak rasowe kulturystki po siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
a ja z mężem chodziłam na siłkę samej mnie nie chciał puścić bo tam są mężczyźni. Teraz ćwiczę w domu o nawet nie zajrzy czy mnie sztanga nie przygniotła
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak odbudować mięśnie ?

Następny temat

kobiece kształty

WHEY premium