SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Chuck'a nie dla mięczaka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155819

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
paro! padłammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Ona tak powiedziała, że siłownia jest prymitywna?

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
A implanty to się chyba przesuwają jak się za intensywnie ćwiczy i potem się ma cycki do góry nogami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
kilkakrotnie powtarzała, że siłonia jest prymitywną formą ćwiczeń - nawet jakaś dyskusja był na ten temat, bo się ludzie oburzyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Madzianna87
A implanty to się chyba przesuwają jak się za intensywnie ćwiczy i potem się ma cycki do góry nogami :D


sama bym się chętnie dowiedziała jak to jest , czy po takiej operacji są jakieś ograniczenia związane z treningiem siłowym..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
onemoretry
Madzianna87
A implanty to się chyba przesuwają jak się za intensywnie ćwiczy i potem się ma cycki do góry nogami :D


sama bym się chętnie dowiedziała jak to jest , czy po takiej operacji są jakieś ograniczenia związane z treningiem siłowym..



Tak, są.
Jak pokopiecie w dziale to jest szansa na to że znajdziecie coś o sztucznych piersiach i treningu siłowym.
Jakiś czas temu widziałam temat u nas w dziale - dziewczyna dopytywała się o to właśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to będę kopać , bo na jakieś stronie znalazłam tylko informacje , że 3 miesiące po operacji można wracać do wracać do aktywności fizycznej , w tym i do treningu siłowego . Ale wydawało mi się to zbyt piękne , by było możliwe ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
no właśnie też jestem ciekawa, bo przecież dużo fitnessek ma, a ja gdzieś słyszałam, że do takich normalnych ciężkich ćwiczeń to po 6 m-cach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31509
Siemano!

Czytałam gdzieś, że fitnesski ze sztucznym cyckiem, w ogóle nie robią klaty
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak odbudować mięśnie ?

Następny temat

kobiece kształty

WHEY premium