SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Chuck'a nie dla mięczaka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155772

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
a coś mocno egzotycznego próbowałaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Delfinka, jadłam coś hinduskiego i pychotaaa, to co jest w PL to się chowa, jadłam sushi, ravioli z krabem, piłam piwo korzenne (smakuje jak pasta do zębów :F ). Najwięcej najadłam się wołowiny :)

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
mm smakowicie... spodziewałam się czegoś bardziej ekstremalnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
u mnie słonka brak, jakoś tak sennie się zrobiło, chyba czas na owsiankę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Zoria czytałąm wypiskę! świetnie! trzymam kciuki za dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Delfinka, ekstremalni to tam są niestety ludzie otyli. Znalazłam spodnie, gdzie ja weszłam do nogawki. Na 10 szczupłych, pojawiała się taka osoba. Ale niestety styl życia - dania gotowe + wożenie tyłka samochodem + hektoliktry coli i słodkich napojów (w samolocie było to mega widać i w knajpach) + syrop glukozowo-fruktozowy i wzbogacana mąka w większości produktów. Największa masakra to dla mnie była reklama w czasie meczu o Super Bowl, gdzie reklamowana była sieć fast foodowa z komentarzem "Już nie musisz rezygnować z kolacji dla rodziny" i cała rodzinka przy stole z kubełkiem. Ja też wróciłam na plusie - pomimo że wybierałam w moim przekonaniu dobre rzeczy, nie można było wierzyć temu co deklarują na etykietach, bo nie deklarują wszystkiego.

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
delfinka
Zoria czytałąm wypiskę! świetnie! trzymam kciuki za dalej


Dzięki, dzięki, a ja mam nadzieję, że kiedyś przebiegnę chociaż 1/10 tego, co Ty biegaczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Vre - masakra, a narzekamy na jakość polskiego jedzenia no ale zamawianie gotowego jest takie proste, tanie i smaczne bleh, totalne uzależnienie od jedzenia i cukrów. A było podwójny zestaw plus cola light?

Zoria jak zaczniesz to będziesz mega zdziwiona jak szybko idzie postęp i wydłużają się kilometry a tempo przyśpiesza;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
już jestem zdziwiona, że po tych 12 minutach nie padłam, a nawet pobiegałabym dalej. Chyba wcześniej przybierałam na początek za szybkie tempo też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
oj tam bieżnia, teren to jest to, wtedy 12 min to nawet nie wiesz kiedy mija :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak odbudować mięśnie ?

Następny temat

kobiece kształty

WHEY premium