SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Chuck'a nie dla mięczaka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
tylko się odurzę kofeiną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
AL3ktra
tylko się odurzę kofeiną


narkomanka spokojnie, ja juz dwie sporzylam:o

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
arghargharghargh!!!!!!!!!!!!! wylała mi się woda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ale mam poniedzialkowego doła
efektów odchudzania niet, energii brak...
i jeszcze koleżanka moja z Chodakiem cwiczy i 4 tyg na diecie (takiej pt mż) i sie chwali ze 4 kg schudła...
i mi wmawia, ze ja coś żle robie i zebym na jej sytem przeszła :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
dobrze, że chociaz słonce z aokenm i trening zaraz po pracy... to moze jakos mi minie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
hasarapasa pociesz sie ze ona bedzie wygladala jak kosci obciagniete skora a ty bedziesz miec piekne kraglosci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Cruella, ja sie nie porównuje do niej... do nikogo.... tylko wkurzam się, że na efekty (przez swoja głupotę, zeby nie było). musze czekac i czekac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
hasa łączę się z Tobą w bólu
U mnie stagnacja albo wzrosty wagi i cm załamka pełną parą .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Nie jesteście same. U mnie szło dobrze i musiałam przetsać z kilku niezależnych ode mnie względów i teraz zaczynam po kolejenj przymusowej przerwie i można kolokwialnie powiedzieć, że cały miesiąc luty poszedł się yebać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak odbudować mięśnie ?

Następny temat

kobiece kształty

WHEY premium