SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Chuck'a nie dla mięczaka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155814

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Niestety jeszcze większosć tak nosi, i ma od 17 do 70 lat.... I potem slysze.... "Dzieeecko, co Ty wiesz o rozmiarach, kiedy ja nosze tak dlugo biustonosz, ile Ty masz lat...." Ale jeszcze cos zrobie, zeby byla obowiazkowa lekcja w szkole....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
no to trzymam kciuki za obowiązkowy brafitting w polskiej szkole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
hasarapasa
veronia, ja do 30 roku zycia nosilam 75 B.... jako jedyny słuszny rozmiar


ja też, aż mi dobrała specjalistka i okazało się, że mam 70D
teraz c,a wg starych to już chyba -a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
hasa ja i karmiłam piersią i cyce wtedy były duże i mam rozstępy jakieś, a teraz mam małe i nic nie zwisa Także jest nadzieja Tylko dbaj o niego

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
veronia_p
Niestety jeszcze większosć tak nosi, i ma od 17 do 70 lat.... I potem slysze.... "Dzieeecko, co Ty wiesz o rozmiarach, kiedy ja nosze tak dlugo biustonosz, ile Ty masz lat...." Ale jeszcze cos zrobie, zeby byla obowiazkowa lekcja w szkole....


W szkole niestety dużo rzeczy można by dzieciakom przekazać. Ale szkoły są niereformowalne pod tym względem. Ja się kiedyś wybrałam na moją uczelnię, coby zaproponować, że ja nawet za darmo poprowadzę zajęcia za które normalnie ludzie mi płacą, potraktują je sobie jako jakieś nieobowiązkowe lektoraty, ale przekażę dużo mojego doświadczenia jakiejś grupce osób. To patrzyli na mnie jak na przybysza z innej planety, dumali dumali i olali bo zbyt dużo papierkowej roboty, trzeba zgodę tego czy tamtego uzyskać itd.

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206876
Hasa,czytałam o tym...bez komentarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206876
a tak w ogóle,to zjadałam wszystko na dziś i dalej jestem głodna
zrobię sobie kolejną herbatę,może mi przejdzie


Zmieniony przez - dorotkastokrotka w dniu 2014-02-21 20:58:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206876
ja nocny marek jestem rozważam zjedzenie brokuła...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak odbudować mięśnie ?

Następny temat

kobiece kształty

WHEY premium