SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Chuck'a nie dla mięczaka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155785

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7583
Yy ja tam od 14 roku życia raczej stałą wagę trzymam 54 kg ;p raz mi się zdarzyło podczas choroby zejść do 46... te 14 kg to celowo? W jakim czasie? :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Mi kiedyś udało się 12 kg w 3 miesiące. Miałam wtedy 17 lat, ale nigdy więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 248 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1054
celowm, juz mi nie bylo widac meskosci. tak na serio to wazylem 89 a teraz 75 mysle ze lepiej duzo. Chodzil ze mna do klasy pewien kolega zynek dobrze wygladal pomyslalem ze chce wygladac jak on. Zajelo mi to rok czasu i troche wiecej

"Ludzie przychodzą i mówią mi: - Hej Bruce, czy naprawdę jesteś taki dobry? A ja na to: gdybym powiedział, że jestem, prawdopodobnie pomyślałbyś, że się chwalę, a gdybym powiedział, że nie jestem dobrzy, wiedziałbyś, że kłamię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7583
pogratulować ;) uderzam w kimono :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Dobranoc!
A no, pokłony się należą :) Mam nadzieję, że teraz masę jakąś robić czy wystarczyło schudnąć, żebyś nabrać "męskość"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 248 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1054
z 5kg mieska starczy mi .d nie uciekajcie z kim ja bede pisal?

"Ludzie przychodzą i mówią mi: - Hej Bruce, czy naprawdę jesteś taki dobry? A ja na to: gdybym powiedział, że jestem, prawdopodobnie pomyślałbyś, że się chwalę, a gdybym powiedział, że nie jestem dobrzy, wiedziałbyś, że kłamię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
nie uciekam, ale też długo tu nie zostanę;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 248 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1054
na jaka sylwetke pracujecie, kobitki? Zdazycie do lata? Przeciez trzeba pokazac dat ass

"Ludzie przychodzą i mówią mi: - Hej Bruce, czy naprawdę jesteś taki dobry? A ja na to: gdybym powiedział, że jestem, prawdopodobnie pomyślałbyś, że się chwalę, a gdybym powiedział, że nie jestem dobrzy, wiedziałbyś, że kłamię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
zdążymy! ja chcę być jędrna, szczupła, ale umięśniona :D do wakacji kawał czasu, więc trzeba spiąć pośladki i działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
bry spam;)

mógłby ktoś zerknąć na wstawione w DT filmy do kontroli?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak odbudować mięśnie ?

Następny temat

kobiece kształty

WHEY premium