SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Chuck'a nie dla mięczaka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155810

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
AL3ktra gdyby się nie trzeba było redukować to bym leżała pachniała i sadełko zawiązywała..........co to by było za nudne życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Dokładnie tak jak piszesz :) Za dużo kasy byłoby do stracenia, więc parcie na chudność będzie jeszcze baaaaaaaaardzo długooooo.
Ja dzisiaj usłyszałam znowu od koleżanki, że mam nie przesadzić z siłownią.... nie było sensu tłumaczyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
ale wystarczy spojrzeć na świetny artykuł obliques jak zmieniały się kanony piękna przez dziesiątki lat i na pewno coś się zmienia w tej kwestii. teraz są modne hasła: 'strong is new sexy' - może kobiety za kilkanaście lat przekonają się, że mięśnie wcale nie czynią ciała obleśnym? A my będziemy już wtedy 'hot bitch'?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
... albo i nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Moja mnie zapytała: "Chyba nie chcesz wyglądać jAK marit bjoergen?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24231
AL3ktra
ciekawe, czy kiedyś będzie modna szpara między zębami i ludzie bd zakładać aparaty, żeby sobie zęby rozdzilić...



Już jest

http://www.dens.com.pl/index.php5?main_menu=ciekawostki&sub_menu=show&ciekawostka_id=30&page=0 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
CruellaDeMon
Dokładnie tak jak piszesz :) Za dużo kasy byłoby do stracenia, więc parcie na chudność będzie jeszcze baaaaaaaaardzo długooooo.
Ja dzisiaj usłyszałam znowu od koleżanki, że mam nie przesadzić z siłownią.... nie było sensu tłumaczyć :)


ja słyszę non stop od koleżanek: zjedz słodycze, czemu nie jesz - wpychają mi wręcz na siłę a ja wtedy w duchu sobie powtarzam: taaaa, b chciałyby, żeby mi w brzuch poszło.

zawistne koleżanki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Ja oststnio zaobserwowałam u siebie, że nawet tak chce się dosłownie nażreć a czekolada w domu to nie tknę! Wole jakieś nadprogramowe jajca albo razowca z masłem i kawałkiem mięcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
jedna mi wepchała na siłę 3 czekoladowe pomadki, bo jej pomogłam: no to wzięłam. spotkałam znowu drugą koleżankę i ją poczęstowałam, że specjalnie dla niej - ucieszyła się i ... zjadła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
hahahaha ja im pokazuję moje bicki i wtedy widze zazdrosne spojrzenia :)
Ale co mi tam przeciez ja chce wygladac jak facet...ale dobrze mi z tym, jak to mowia jaram sie kazdym zakwasem i kazdym treningiem, nie moge sie doczekac poniedzialku i treningu, oni tego nie rozumieja.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak odbudować mięśnie ?

Następny temat

kobiece kształty

WHEY premium