SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Chuck'a nie dla mięczaka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155741

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
Pewnie, że trzeba. Ja też już powoli do tego dojrzewam. W sumie FBW dla totalnie zielonych tylko robię, ale ja po prostu cienias jeszcze jestem i dla mnie to chyba dużo, i coraz bardziej myślę, że trzeba sobie dać tydzień przerwy. A i tak jadę na początku marca warsztaty prowadzić do Wiednia, to akurat będzie jak znalazł. I tak bym tam siłowni na tydzień nie zorganizowała pewnie.

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Do Wiednia... To miasto samą nazwą przyciąga. Chciałabym je kiedyś zobaczyć.
Tak jak mówisz. Do rege trzeba dojrzeć. Wzbraniałam się przed tym ale trzeci trening bez przerwy to by było bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
Ło kurna trzy treningi bez przerwy? Ja jeden ciągnę (ale 13 tygodni będzie, to fakt) i zaczynam mieć dość.
A Wiedeń - ja wiem? Byłam wcześniej turystycznie i nie oczarował mnie jakoś niesamowicie. Dla mnie za dużo blichtru na pokaz . I niezbyt czysto (przynajmniej wtedy było). Ale gospodynią moich warsztatów będzie śpiewaczka opery wiedeńskiej i będę miała bilety za free i wstęp na próby, to sobie polatam wieczorami . Powinno być fajnie . No, ale prawda taka, że jadę tam do ciężkiej roboty, a nie bawić się. Ale od treningów odpocznę.

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
W sumie to 2 bez przerwy i zaczęłam trzeci ale wykonałam z niego tylko coś 3 treningi i doszłam do wniosku, że trzeba rege robić:D
Śpiewaczka operowa- u la la. Fajne doświadczenia przed Tobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
Ano Fajną mam robotę i tak przypadkiem poznaję takich ludzi, bo ta babeczka brała udział w moich warsztatach w Holandii i tak się zajawiła, że stwierdziła, że sama musi zorganizować moje warsztaty w Wiedniu. A co ja będę protestować .
No, to leż skutecznie do góry brzuchem i wracaj jak nowa. Strasznie Wam zazdroszczę tego konkursu. Mam nadzieję, że dla emerytów niedługo też coś będzie . I taka szkoda, że 10 lat temu Ladies nie było - już byłabym piękna, zgrabna i w ogóle powalająca .

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
Lecę na Fakty - właśnie słyszę, że mój luby zasiadł ze śniadaniem przed szklanym ekranem . Łuhuhu, dzień poezji.

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czikita, kulałam cały czas na tej wycieczce. Pojechałam z taką ekipą, która nawet nie zwracała na to uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt nie zaoferował się, że poniesie mi rzeczy (a od mieszkania do parkingu w Budapeszcie było cholernie daleko, myślałam, że się popłaczę). Jeszcze do tego głupie żarciki słyszałam ("Magda, co tak idziesz jakbyś nie mogła?")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z taką ekipą już nigdzie nie pojadę. Chociaż widoki były piękne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
... a jak poszłam na Schwarze Mamba w Wiedniu to myślałam, że ducha wyzionę Takiego czegoś jeszcze nigdy nie przeżyłam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak odbudować mięśnie ?

Następny temat

kobiece kształty

WHEY premium