SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Chuck'a nie dla mięczaka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155735

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
Obliques, macie z Martą mnóstwo pracy, dlatego pozwalam sobie zadać pytanie tutaj: trzymać się rozkładu 2200 kcal BTW 25/40/35, czy zmieniać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7583
Jakim ćwiczeniem najlepiej zastąpić MC? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31509
Zoria, ale Obliques nie mówi, że sam rozwój protez i technologii ułatwiającej osobom niepełnosprawnym normalne funkcjonowanie jest zły. Odciąć jednak trzeba rehabilitację, od wyczynowego uprawiania sportu, bo nigdy nie można porównać działania protezy, nawet najlepszej, do działania zdrowej kończyny.

Szczególnie, że normalna proteza, powiedzmy nogi, wygląda i działa zupełnie inaczej, niż ta, którą noszą biegacze podczas zawodów. I po zawodach oni też zmieniają je na zwykłe, bo chodzić normalnie się w tym nie da.

Zmieniony przez - tylda w dniu 2014-02-19 12:16:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
Nie no, ja to rozumiem Daleka jestem od uznania rozwoju technologii dla osób niepełnosprawnych od zła i absolutnie nie uważam, że Obli miała to na myśli.
po prostu ta kwestia jest tak skomplikowana i etycznie, i technologicznie, że mam mieszane uczucia na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
porandoin zawsze pierwsze pytanie, na co ma być to ćwiczenie co masz w planie bo okreslenie around the world może odnosić sie do każdego ćwiczenia wymagającego okrecania ciezru dookoła ciała.

Zoria masz mieszane uczucia bo sie litujesz, ale sama zobacz co ma wspólnego sztuczna noga z prawdziwą i jak to porównywać, bardzo szybko żaden pełnosprawny nie będzie mógł dorównać osobom w "siedmiomilowych butach" Uczestnictwo niepełnosprawnych wspomaganych techniką w olimpiadach niczego nie wnosi, ani do idei olimpiady ani do sposobu postrzegania niepełnosprawnych a zostawiać będzie zawsze pytanie, czy dana osoba była by na własnych nogach tak samo szybka ?

I hipotetycznie, wiesz, że w ankiecie przeprowadzonej w USA wśród zawodowych sportowców 70% przyznało, że gdyby istniała substancja któa ich zabije za pare lat ale zapewni im zwycięstwa o by ja wzięli. Więc sama zobacz jeżeli technologia stopów metali przewyższy zdrowe nogi to nagle sie okaże ze będziemy mieli samych inwalidów w zawodach @
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Obiques - dziękję za odp.

Chodzi o klatę - za dużo tego było. Roud the world znalazłam kilka wersji.
Z przenoszeniem chyba już wiem, bo znalazłam flimik z wytłumaczeniem a przy ty drugim robią albo cały ruch (ręceprzy biodrach), albo od rąk na równi z barkami.
Zmieniony przez - porandojin w dniu 2014-02-19 12:56:38


Zmieniony przez - porandojin w dniu 2014-02-19 12:58:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Dopuszczenie Oscara budziło wiele kontrowersji już wtedy, ucichło bo jednak się okazało, że jego występ był symboliczny, takie american dream dla publiczności - gorzej gdyby okazało się, że jednak osiągnął wynik zagrażający miejscom pełnosprawnych.

Przecież sport to zdrowie, zwłaszcza wyczynowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
no właśnie patrze na te biegi :) ale był ciekawy wywiad z Biergen i jak robiła podciąganie na drążku z obciążeniem kolo 15 czy 20 kg to budzi podziw abo biegi bo bagnach. Zresztą Justyna Kowalczyk - bieganie z oponą pod górę...to są treningi



Zmieniony przez - delfinka w dniu 2014-02-19 13:04:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja bym sie nad ta Biergen tak nie znęcała Justyna ne jest niewiniątkiem a atmosfera jaka robi wokół siebie jest niesmaczna. Niesmaczne te przerabiane zdjęcia, negowanie jej"kobiecości" i twierdzenie ze tylko dzięki środkom dla astmatyków wygrywa.......Dlatego wole skoki narcirskie tam przynajmniej ci chłopacy sie lubia gratuluja nawzajem i sa wobec siebei przyjaźni
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak odbudować mięśnie ?

Następny temat

kobiece kształty

WHEY premium